2737
2734
عنوان

گواهینامه رانندگی

223 بازدید | 36 پست

سلام خانما من تا حالا رانندگی نکردم اصلا بجز فرمون اجزای دیگه ماشینو نمیشناسم

حالا میخاسم برم گواهینامه بگیرم چون صفره صفرم هیچی چی بلد نیستم بنظرتون اونجا یادم میدن قشنگ؟

یا من میتونم یاد بگیرم؟

اگه یاد بگیرم اصن گواهی بگیرم چون ماشین نداریم تمرین تکرار کنم یادم میمونه؟ 

یا کلا تا وختی ماشین نخریدیم منصرف بشم

کسی بوده مثل من؟

اونا ک‌میرن هیچی بلد نیستن دیگه😑😑

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گواهینامتو بگیر ربطی به اینچیزا نداره بالاخره اصل کاریا یادت میمونه ماشین گرفتی فوقش یکی دوجلسه تمرینم اون موقع برمیداری

منم صفر بودم رفتم رانندگی

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
اونا ک‌میرن هیچی بلد نیستن دیگه😑😑

نه من چن تا تا‌ییدیک گواهی خوندم همشون گفتنه بودن فقبل از گواهی نامه رانندگب کردن یا شوهرتشون بادشون دادن یا باباشون خلاصه فبلش بلد بودن رفتن مثل من صفره صفر نبودن

من هستم و تصمیم دارم هفته آینده ثبت نام کنم

من سه چهار ساله ک همبنو میگم ماشبن ندارم پس گواهبنامه نمیخام

ولی ازاین بابت خیلی اعتمادبنفسم پایین اومده و رانندگی مثل یک هیولا میمونه برام

حالا میخام مقابله کنم باهاش

حتی الان ک بهش فکرمیکنم استرس میگیرم

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️
2738
من تا حالا پشت فرمون ننشستم و یاد ندارم شوهرم میگه بری کلاس همه چی یاد میدن بهت.. 8 اردیبهشت کلاسام ...

ثبت نام کردی ۸اردیبهشت میری؟ 

پس مثل منی

خودتون ماشین دارین ک بیای تمیرین کنی

من هستم و تصمیم دارم هفته آینده ثبت نام کنم من سه چهار ساله ک همبنو میگم ماشبن ندارم پس گواهبنامه ن ...

عزیزم توام چون ماشین ندارین تمیرین کنی بنظرت یادت میمونه؟

من مبترسم برم کسی ماشینشو نده امتحان کنم یادم بره

ببین من گواهینامه گرفتم شوهرمم ماشین بهم میده اصلا از خداشه من رانندگیم خوب بشه همه جا خودم باماشین برم اما من علاقه ندارم اعتماد بنفسشم ندارم برا همین اصلا نمیشینم فقط گاهی برااینکه یادم نره چی به چیه میشینم.درضمن مربی خوب باشه همه چی یادت میده.مربی خوب بگیر

عزیزم توام چون ماشین ندارین تمیرین کنی بنظرت یادت میمونه؟ من مبترسم برم کسی ماشینشو نده امتحان کنم ...

اره خب این ترسو دارم و نمیدونم ماشین ازکجابیارم براتمرین

ولی چندساله دارم همین حرفارو بخودم میزنم

نهایتش یک تومن میره ب باد

بهتر اراینه ک مدام از رانندگی ترس داشته باشم یا بگم کاش منم گواهینامه داشتم

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️
2706