2737
2739
عنوان

همسرتون خونه مادرتون ظرف میشوره؟؟🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 2625 بازدید | 163 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرم هم خونه مادرم ظرف میشوره هم جاروبرقی هم خونه تکونی عید کمکش می‌کنه چون مادرم پیره اصن نمیزاریم ...

اونوقت خودت چیکار میکنی😐😐😐

من براش صاف و صادق بودم ولی اون فرو کاظم دوست داشت 😶
2728
اونوقت خودت چیکار میکنی😐😐😐

من وقتی میرم خونه مادرم وقتی مثلاً من دارم جاروبرقی میکشم همسرم ظرفارو میشوره یا سفره جمع می‌کنه یا چایی می‌ریزه در واقع کمک من میکنه

عزیزم اتفاقا بخاطر خونواده قدر نشناسی که همسرم داره منم دوست ندارم زیاد مزاحم مادرم بشم اماکلی اسرار ...

اشکالی نداره همه مادرا اصرارو دارن 

ببین تو میتونی به جای اینکه مثلا از این کارا به شوهرت بگی بهش بگو امروزو داریم‌میریم خونه مادرمینا چند تیکه وسیله بگیریم و دست خالی نریم اینجوری هم به شوهرت احساس غرور میدی که میتونه کمک کنه هم پیش مادرت احترامش‌حفظ میشه نیازیم نیست از جیک و پوک کارای شما خانواده همسرتون‌خبر داشته باشن اصلا چیزی بهشون نگید و فقط در حد یه رابطه تعارفی

شده از درد بخندی که نبارد چشمت...من در این خنده پُر غُصه مهارت دآرم.🙃 
خداییش ای مورد خیلی جدید بود 😄😄😄

دیگه نمیام اینجا خیلی بد آموزی داره من تازه فهمیدم داماد ها خونه پدر زن هم که میرن باید آشپزی کنن بچه شیر بدن من خیلی از دنیا عقبم خیلییییی😐😐😐😐😐😶

2740
من وقتی میرم خونه مادرم وقتی مثلاً من دارم جاروبرقی میکشم همسرم ظرفارو میشوره یا سفره جمع می‌کنه یا ...

یجوری گفتی فکر کردم شوهرت کار میکنه خودت نظارت😶😶😶😐

یجوری گفتی فکر کردم شوهرت کار میکنه خودت نظارت😶😶😶😐

نه عزیزم در کل بی تفاوت نمیشینه من و مامانم کار کنیم پذیرایی کنیم خودش بلند میشه کمک می‌کنه همه دامادهامون همین جوری هستند

اشکالی نداره همه مادرا اصرارو دارن  ببین تو میتونی به جای اینکه مثلا از این کارا به شوهرت بگی ...

ای بابا عزیزم چی بگم ک هرچی بگم نمک رو زخم خودم میپاشم 😔اینم که میگم بهم برمیگرده میگه ب من چ کهواس مامان تووووو چیز بخرم .درحالی که مامان من ی خونه لوکس تو بالاشهر بهمون داده که اجاره خونه ندیم .کار نداشت و مادرم واسش درست کرد😔

ای بابا عزیزم چی بگم ک هرچی بگم نمک رو زخم خودم میپاشم 😔اینم که میگم بهم برمیگرده میگه ب من چ کهواس ...

نه دیگه این حرفش خوب نیست 

بگو تو خیر سرت دامادشی و جای پسرش میمونی از تو کمک نخواد بره از مرد همسایه کمک بخواد 

یکاری‌کن مسئولیت پذیریو قبول کنه

شده از درد بخندی که نبارد چشمت...من در این خنده پُر غُصه مهارت دآرم.🙃 
نه دیگه این حرفش خوب نیست  بگو تو خیر سرت دامادشی و جای پسرش میمونی از تو کمک نخواد بره از مرد ...

پیش خودم میگم وقتی تو خونوادشون مادر با بچه اینطوریه خواهرو برادرم اونطوری چ توقعی داری اما بعدشم میگم خب خدا بهش عقل داده😔

دیگه نمیام اینجا خیلی بد آموزی داره من تازه فهمیدم داماد ها خونه پدر زن هم که میرن باید آشپزی کنن بچ ...

😄😄😄👌

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2706