2733
2739

دیروز؟😯تو یه روز از شیر گرفتی،دختر از شیر گرفتن باید آرام آرام تو سه ماه ،یه وعده یه وعده کم کنی،ماه آخر باید فقط شبا بدی،همون فقط شب دادن شیرتو کم می‌کنه و بعدم خشک

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخای خشک بشه ندوش، دردشو تحمل کن، سوتین سفت ببند،تا خشک بشه،البته از دکترم راهنمایی بگیر خدایی نکرده مشکلی ایجاد نکنه، عزیزم پسرت چندماهشه، منم تصمیم دارم بگیرمش، میشه روشتو بگی🌼🌹

2728
دیروز؟😯تو یه روز از شیر گرفتی،دختر از شیر گرفتن باید آرام آرام تو سه ماه ،یه وعده یه وعده کم کنی،ما ...

بهش گفتم اَخی شده دیگه لب نزد😔

الان نمیدونم چکار کنم بدوشم بازم پر میشه

میخای خشک بشه ندوش، دردشو تحمل کن، سوتین سفت ببند،تا خشک بشه،البته از دکترم راهنمایی بگیر خدایی نکرد ...

یه جا شنیدم ممکنه عفونت کنه ندوشی برا همین میخاستم بپرسم راسته یا نه

پسرم ۲۳ ماهشه

اگه میخای بگیری کم کم بگیرش من بهش گفتم اَخی شده دیگه نخورد الان خیلی اذیتم

بهش گفتم اَخی شده دیگه لب نزد😔 الان نمیدونم چکار کنم بدوشم بازم پر میشه

خدا چشم نزنم چه پسر خوب و آرومی داری،من بچمو میخواستم از شیر بگیرم جوری نگام میکرد می‌گفت شیر ،میگفتم اگه ندم الان میاد خفتم میکنه،خدایی شیر گفتنش به سه بار که می‌رسید صداش شبیه عربده کشیدن میشد خخخ

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
بهش گفتم اَخی شده دیگه لب نزد😔 الان نمیدونم چکار کنم بدوشم بازم پر میشه

کار خوبی کردی منم دو سسه هفته ای میشه گرفتم چسب سیاه زدم گفتم اوخ شده اونم لب نزد فقط روز دوم چون خیلی باد کرده بود و درد میکرد نصفه شب ک خوابش سنگین شد دادم تو خواب دوتاشو یکم خورد بعد اون درد نداشتم.. دستات و بزن ب آب سرد بعد رو سینه هات رو ب بالا بکش ک شیرت خشک بشه ن بدوش ن تو حموم بمال فقط با آب سرد رو ب بالا

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
2738
یه جا شنیدم ممکنه عفونت کنه ندوشی برا همین میخاستم بپرسم راسته یا نه پسرم ۲۳ ماهشه اگه میخای بگیری ...

بچه من 23 بود گرفتم دقیقا از 5 شنبه گرفتم گفته بودن خوبه

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
  خدا چشم نزنم چه پسر خوب و آرومی داری،من بچمو میخواستم از شیر بگیرم جوری نگام میکرد می‌گ ...

گریه ک میکنه خیلی بهونه میاره دیصب اصلا نخوابید

ولی طرف شیر نمیاد ولی همش بهونه میاره

گریه ک میکنه خیلی بهونه میاره دیصب اصلا نخوابید ولی طرف شیر نمیاد ولی همش بهونه میاره

همش ببرش بیرون و پارک بزار یادش بره بد اخلاقی نکنه،نه بچه من خیلی ناجور اصن بوف شده موفق شده حالیش نبود همون‌جوری میخواست بخوره😂

همش ببرش بیرون و پارک بزار یادش بره بد اخلاقی نکنه،نه بچه من خیلی ناجور اصن بوف شده موفق شده حالیش ن ...

الان اون خیلی طرف نمیاد

الان مشکل خودمم ک نمیدونم بدوشم دردو کم کنم یا ندوشم بزارم خشک بشه

میترسم مشکلی پیش بیاد

الان اون خیلی طرف نمیاد الان مشکل خودمم ک نمیدونم بدوشم دردو کم کنم یا ندوشم بزارم خشک بشه میترسم ...

باید بدوشی،اما نه که دم به دقیقه بدوشی،فقط وقتی خیلی پره یه کم بدوش که راحت تر بشی،روزی یکی دو بار بدوش کم کم خشک میشه

2706