2737
2739
من اصلا به شما تیکه ننداختم عزیزم منظورم اینه اگه طرف خاعنه خاعن گیرش بیاد. اگرم حضرت زهراییه حضرت ...

من منظورم این بود که من حرفم تیکه نبود، خودمو گفته بودم 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا مرد باید هول باشه با ی چشم و ابرو وا بده فکر نمیکنی مشکل جای دیگس

اگر کسی چشم ابروی قشنگی داره.و طرف خوشش اومده.کجاش بده؟

ادم ممکنه به یکی علاقمند بشه.و اگر اخلاقشم خوب باشه که چه بهتر

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
اگر کسی چشم ابروی قشنگی داره.و طرف خوشش اومده.کجاش بده؟ ادم ممکنه به یکی علاقمند بشه.و اگر اخلاقشم ...

منظور اینه که مرد متعهده زن داره نامزد داره اما با دیدن یه چشم و ابرو تو خیابون وا میده  از نظر من این مر دیگه مرد نیست نر هست  

اگر کسی چشم ابروی قشنگی داره.و طرف خوشش اومده.کجاش بده؟ ادم ممکنه به یکی علاقمند بشه.و اگر اخلاقشم ...

خب بنظرم اول روی اخلاق طرف تمرکز کن

همون چشم و ابرو دو روز دیگه برات عادی میشه

ولی اگه طرف اخلاق نداشته باشه ی عمر خودتو بد بخت کردی

2738
خب بنظرم اول روی اخلاق طرف تمرکز کن همون چشم و ابرو دو روز دیگه برات عادی میشه ولی اگه طرف اخلاق ن ...

موقعی که ظاهری طرف رو پسند نکنی هر چی هم اخلاقش خوب باشه.دوستش نداری.من اینو بعنوان یک مرد میگم

شما اگر بهترین اخلاق رو داشته باشی و همسرت دوستت نداشته باشه.بهت هیچ محبتی نمیکنی

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
موقعی که ظاهری طرف رو پسند نکنی هر چی هم اخلاقش خوب باشه.دوستش نداری.من اینو بعنوان یک مرد میگم شما ...

چقدر دنیای متفاوتی

فقط امیدوارم تو زندگیت بهترین انتخاب رو بکنی و وفا دار بمونی بهش

چقدر دنیای متفاوتی فقط امیدوارم تو زندگیت بهترین انتخاب رو بکنی و وفا دار بمونی بهش

من ذاتم.وفاداری هستش

وفاداری به خودکار و دختر

وفاداری به دوست دوران راهنمایی

کلا وفاداری بهم خیلی حس خوبی میده

حرفهای که بالا زدم.از دید یک مرد بود.و قطعا درکش برای شما بسیار دشوار و سخت و غیر ممکن هستش

عاشق کوه و طبیعت و گردش.