2737
2734
نه خب نمیتونم فراموش کنم..دلم میخواد اما نمیشه..چون جزخیانتش هزار عیب دیگه.هم داره... حالا دادم قرص ...

توروخدا ببخش.

ولی احساس میکنم خوشبخیت بااین نیست ..کلا این ادم براتو ساخته نشده

ادمه تو کس دیگس

شاید حسم اینور اونور بشه کمی

ولی ببخشی

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توروخدا ببخش. ولی احساس میکنم خوشبخیت بااین نیست ..کلا این ادم براتو ساخته نشده ادمه تو کس دیگس ...

اذیت که میشم اما دلم میخواد زندگیم درست بشه..دلم نمیخواد جدا بشم..قبل از این قضایا با هم عالی بودیم...عاشقم بود...حالا اینطور شده..

اینو بهم بگو لطفا..هیچوقت پشیمونی نداره؟ 

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..
اذیت که میشم اما دلم میخواد زندگیم درست بشه..دلم نمیخواد جدا بشم..قبل از این قضایا با هم عالی بودیم. ...

اون الانشم پشیمونه...ولی عادت کرده..عادتو میشه ازبین برد.

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
2731
اون الانشم پشیمونه...ولی عادت کرده..عادتو میشه ازبین برد.

حسش به اون زنه واقعا عشقه؟ 

نمیدونی کی کات میکنن؟

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..
حسش به اون زنه واقعا عشقه؟  نمیدونی کی کات میکنن؟

عشق نیست...

اون زنه اوایل جدی بوده الان ن.

2738
عشق نیست... اون زنه اوایل جدی بوده الان ن.

اره واقعا اوایل سفت و سخت وایساده بود..الان خودمم میفهمم دیگه مهم نیست براش..

حالا من خونه پدرمم.نیومدم قهر اومدم دیدنشون.نمیاد دنبالم.....بنظرت میاد؟ کی میاد؟

اره واقعا اوایل سفت و سخت وایساده بود..الان خودمم میفهمم دیگه مهم نیست براش.. حالا من خونه پدرمم.نی ...

یجورایی احساس میکنه بیاد انگار ازبزرگیش کم میشه ...

ولی اونم فمیده که خیلی توفکرشی ــمیدونه اینو براهمینه مطمین نشسته سرجاش

2706