2737
2739
عنوان

یادتونه گفتم با حرف چرت خواهر شوهرم دعوامون شده با شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 46 پست
هم سنیم دعوامون شد گرفتیم گیس هم همدیگرو کبود کردیم 

خوب کاری کردید هردو 😁دیگه هیچ کدوم پر رو نمیشه

شوخی کردم کار هردو جالب نبود گل

خدایا دلت میاد؟ دل مهربونم  هنوز فکر دلیه که دلم شکسته.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چیکار کنم الان . خسته شدم . من اصلا طاقت قهر ندارم    

هيچي تمام كن اين بجه بازيو..

قهر كرده كه قهر كرده..

بزن دهن شوهرت!

بگو نگفتم به من اعتماد نداري برو با همونايي كه اعتماد دارن زندگي كن..

سريعم خواهرشو ميگقرني ميگقتي اين جريان چيه؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2740
ببین پدر من برای ایندم یه سرمایه جمع کرده بوده . که وقتی با پول همسرم جمع شد الان یه خونه 2 خوابه دا ...

خونه دوخوابه که ماهم داریم ولی تویه اتاق تخت دونفره هست که اتاق خواب هردومونه دیگه جدانیستیم که،به نظرم کم محلی کن

خودت برو بقل شوهرت و بقلش کن . نزاشت بهش دست بزنی کنارش دراز بکش.بهش بگو تورو نمیدونم ولی من ،تو پیشم نباشی انگار یه تیکه از قلبم نیست.

نزار زندگیت از هم بپاچه .با همین سیاست های کوچیک‌شوهرتو بگیر تو مشتت که جای اینک‌تو سیلی بزنی ،اون سیلی بزنه تو گوشه خواهرش .

حرف کشیده شد به دعوا .جبهه نگیر خیلی اروم و منطقی صحبت کن.

هیچی نداشتی در مورد دفاع از خودت بگی .بگو عژزم دعوای خواهرانه بود بهتره دخالت نکنی ما همودوست داریم دو روز دیگه باهم اشتی میکنیم.

2706