2733
2739
من ويار هاي شديد تهوع شديد بالا اوردن شديد سر بالا اوردن خونريزي معده پيدا كردم و هنوزم معدم حساسه ٢ ...

وای خدا چقد سخت 

خدا کنه زایمان شیرینی داشته باشی جبران کنه این سختیارو 

اولین بچته تا حالا معددردندلشتی؟

اره بچه اولمه

نه اصلا هيچوقت مشكل معده نداشتم🥺

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا چقد سخت  خدا کنه زایمان شیرینی داشته باشی جبران کنه این سختیارو

اميدوارم

همچنين عزيزم ❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
اره بچه اولمه نه اصلا هيچوقت مشكل معده نداشتم🥺

توبار داری شاخم دربیاری نبایدتعجب کنی والا من الان میگم چی درانتظارمه دوباره دردزایمان طبیعی شروع میشه ولی خداروشکر.

توبار داری شاخم دربیاری نبایدتعجب کنی والا من الان میگم چی درانتظارمه دوباره دردزایمان طبیعی شروع می ...

چندهفتته؟

منم هر روز يه مشكل دارم...

يروز پاميشم لگنم درد ميكنه

يروز واژنم درد ميكنه

يه روز تخمدانم درد ميكنه

يه روز كاملا دردام خوب شده 

روز بعد باز همش يهو برميگرده

يه روز سرم درد ميكنه(قرصم كه نميتونم بخورم )

يه روز ميبينم لثم ورم كرده(توو عمرم اين مشكل برام پبش نيومده بود)

و....٠

چندهفتته؟ منم هر روز يه مشكل دارم... يروز پاميشم لگنم درد ميكنه يروز واژنم درد ميكنه يه روز تخمد ...

من سه هفتمه عزیزم .اره هردفع یه سازمیزنه من سردخترم هیچی نفهمیدم فقط هفته های اخریعنی نمیتونستم بلندبشم مبارکم دردمیکرداصلا داغون بودم پاهام توخواب میگرفت یه دفع دادمیزدم رحمم گشادمیشداوف اصلا نگو

2738
من سه هفتمه عزیزم .اره هردفع یه سازمیزنه من سردخترم هیچی نفهمیدم فقط هفته های اخریعنی نمیتونستم بلند ...

وااي من خيلي ميترسم از اخراي بارداري😣😣😣

زايمان طررف اخراي بارداري يطرف استرس ميگيرممم

برای کارات بهداشت میری تا مطب

نه ميرم مطب

2706