2733
2734
عنوان

خانم های متاهل شما تو خونه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1527 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐😐😐 از اینام که  جنگلیم و یه پاچم تا زانو رفته بالا گوشه ی تی شرتم سوراخه

مدامم سرمو میخارونم😑😑

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2731

خودت باش نه همیشه شلخته نه همیشه میکاپ  نه معمولی حد وسط باش بیین شوهرت چی میگ 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
من همیشه با ارایشم به خودم میرسم تو خونه بیرون که نمیتونم برم لاقل تو خونه خوشگل کنم

البته لباس هم گاهی خیلی گشاد گاهی  خیلی اسپرت

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

عزیزم سعی کن تنهایید تو اتاق یا خونه مادرپدراتون 

بهترین لباس س.کسی ترین بپوشی 

لباس خوابت از لبای طی روزت جدا باشه

همیشه ی مدل ارایش نکن تکراری شه

سعی کن وقت هایی ک تنهایید خاص ارایش کنی

موقع خواب خاص تر کنی 

ادکلان طی روز با ادکلان خوابت جدا باششه اینجوری س.کسی تر میشه

موهات ی مدل نباشه کلی بافت جلو مو تو نت هست یاد بگیر 

مثلا شبی ک خاص سنگ رنگی بگیر موهات  بزن رنگ فانتزیه بشوری میره....

واسه تنوع 

ماسک های استفاده کن موهات خوشبو کنه 

زاج الورا بزن زیر بغلت بو نگیره

رو گودی کمرت یا بین پا تتو موقت بزن

هربار ی کاری بکن تکراری نباشه

هرروز یا ی روز درمیون میرم حموم 

هر ۷ ساعت ی بار بادی اسپلش میزنم بدنم

همیشع رژ لب دارم . 

تاپ شورتک 

تاپ شلوارک 

تاپ دامن 

تیشرت شلوار 

بلیز شلوار 

ساحلی 

سرهمی 

اینرو میپوشم تو خونه 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

لباس راحتی ، گاهی لباس بلند بدون شلوار 😁 آرایش هم در حد رژ لب و ریمل🤞

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم