2752
2734
عنوان

اسکرین پیاماتون با شوهری+عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 252042 بازدید | 1196 پست
این من که دلت نخواد 😂😂 مال چند وقت پیشه چون دو هفته است فقط سوال جوابامو ...

خوش ب حالت چون گوشت خونه ما رو پدرشوهرم میگیره البته با پول خود شوهرم آرزو ب دلم موند شوهرم مث‌ همه مردا و‌باباها خودش گوشتمون رو بخره

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍

شما لرید؟

واسم دعا کنید رشته مورد علاقم قبول بشم😍✨ی ادمایی رو هیچوقت از دست نده 💚همونایی ک با خنده هات میخندن و با ناراحتیات ناراحتن 💥💥به دیگران احترام بزار ن به خاطر شخصیت اون ها بلکه بخاطر بازتابی از شخصیت خودت ♥️♥️♥️  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم بذارم با همسر سابق ؟ 😂

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2731
خدانکنه مهربونم . آخی عزیزم😟 منم راضی نمیشه بیاد مشاوره ولی بهش گفتم تا درس نشدی نیا فعلا داره تل ...

مرسی انشالله برا هردومون حل بشه😘

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
امضات بدجور ناراحتم کرد... ان شا الله که دامادیشو ببینید 

انشالله.دعا کن براش بحق این شبای مبارک که مشکل همه حل بشه

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
انشالله.دعا کن براش بحق این شبای مبارک که مشکل همه حل بشه

ان شا الله . خداوند رحمان لطفش بی پایانه امیداورم هرکی هر حاجتی داره به حق این شبای عزیز حاجت روا بشه و از ته دل بخنده واشک شوق بریزه. و بیمار شماهم شفا پیدا کنه .

لطفا برا برطرف شدن غمی که  سالهاست تودلمه صلوات بفرستین شاید با نفس حق شما خدا گره از کارم باز کرد 😭
دوستم باهاش.....دوس پسرم نی

من حلوا سیاه دوس ندارم 😂😂😂

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
2706