2737
2739
عنوان

اسکرین پیاماتون با شوهری+عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 252038 بازدید | 1196 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همیشه زنگ میزنه ازین چتا زیاد نداریم اونم پاک میکنم ☹ هرموقه میگم چرا پیام‌ نمیدی میگه میخوام صداتو بشنوم اهل مجازی ام اصلا نیست سالی یه بار چک نمیکنه فقط حوصله من بدبخت سر میره

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔
2731

ایشالله همیشه زندگی ها گل و بلبل باشه به حق علی.واسه من دو روز پیش تو چت دعوا کردیم حسابی آخرش برای اینکه ادامه نده نوشتم حق نداری با من حرف بزنی .خلاصه منجر شد به قهر😐ای لال شی زبون

به امید روزی که امضامو تغییر بدم که بالاخره منم آدم شدم مهربون شدم.برام یه صلوات بفرست خواهش میکنم
انشالله.دعا کن براش بحق این شبای مبارک که مشکل همه حل بشه

انشالله ک مشکلش حل شه ببخشید قصد فصولی ندارم ولی کنجکاو شدم بدونم مشکلت ون چیه آگه هم نخآستین میتونین جوابمو ندین

2740

شما اهل کجایی نفس😍؟

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2706