2733
2739
البته من یه سقط هم تو 8 هفتگی داشتم بخاطر تشکیل نشدن قلب جنین.من دوهفته پیش واسه عفونتم رفتم پیش یه ماما مشکلم رو گفتم اون ماما گفت این اتفاق واسه اون هم افتاده ولی بعدش بچه سالم اورده حالا میخوام دوباره برم باهاش صحبت کنم در این مورد
چه جالب منم یه سقط تو هفته 6 داشتم این دومین بچم بود من آزمایش عفونت دادم ولی عفونت نداشتم

اگه رفتی مشاور بگو کهچی گفت من که واسه بعدی خیلی نگرانماصلا نمیدونم باید چکار کنم کجا برم جوری شده که فکر میکنم هیچکس نمیتونه کمک کنه .....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سقط اول دلیلش چی بود ؟مثل همیم منم این ازها رو دادم مشکلی نداشتم باشه بهت خبر میدم جواب ازمایش جنینیت رو هنوز نگرفتی ؟منم مثل توام نمدونم چکار کنم فعلا عجله نکن واسه بچه من که الان 6 ماه ازاون ماجرا گذشته البته یه دکتر گفت یا 1 سال بچه نیارم تا رحمم مثل اولش بشه چون برای من زایمان طبیعی بود دکترت کیه ؟من این دفعه میخوانم برم پیش یه دکتر مرد دوتا تو تهران بهم معرفی کردن یکیشون رو میرم البته سال بعد
سقط اولم دلیلش معلوم نشد خرداد سقط کردم سه ماهه بعدشش حامله ششدم که الان ده روزه این مشکل برام پیش اومده در هر دو بار کورتاژ شدم البته دفعه دوم اول زایمان کردم بعد ه دلیل نیومدن جفت کورتاژ نه هنوز جواب آززمایشجنینم نیومده گفتن طول میکشه زمانش نگفتن هر وقت بدن میام میگم اون دو تا دکتر مرد کیان ؟
2742
دیانا مشاوره زنتیک هنوز نرفتم سال دیگه میخوام برم ولی دیروز رفتم پیش اون مامایی که گفتم بهم گفت معمولا این موارد خیلی کمه علتش یا گروه خونی منفی یا عفونتهای شدید هستش یا زنتیک میگفت خودش دفعه های بعدی بارداری های موفقی داشته و هیچ علتی هم واسش نبوده اونم چیز زیادی نمیدونست همینارو گفت.تو گروه خونیت چیه؟جواب ازمایش جنینت رو نگرفتی؟
2738
به منم گفت علت گروه خونی منفی ولی من متاسفانه یا خوشبخانه گروه خونیم مثبته نه هنوز جواب آزمایشم نیومده بیاد حتما میام میگم شما پس تا ساله دیگه قصد باردار شدن نداری ؟
منم گروه خونیم مثبته .نه من تازه سال دیگه میخوام برم واسه ازمایش زنتیک و غیره. من عجله ای واسه بارداری ندارم .منم مثل تو نگرانم دکتره فقط گفت فولیک اسید از همین الان بخور چون ان تیی جنین زیاد بود
سلام
منم تو ماه هفتم تشخیص هیدروپس دادن و ختم حاملگی
با شوشو فامیلم
آز زنتیک هم دادم خوب بود
الان باردارم سونو ان تی طبیعی بود
آخرای 6 ماهم
هفته دیگه هم سونو دارم و خیلی نگران
دعا کنید نینیم مشکلی نداشته باشه
خدا به هممون نینی سالم بده...الهی آمین
سلام نیلوفر جان امیدوارم که اینبار بارداری موفقی داشته باشی تو هم مثل من تو 7 ماه این مشکل برات پیش اومده .تو بارداری اولت سونو ان تی مشکل داشت یا نه؟ بعد از چند ماه دوباره باردار شدی؟
2706