2733
2734
عنوان

چیکار کنم موهام پرپشت بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 38 پست
چیکارا کردین گلم میشه بگین الان پر شدن موهاتون

من موهامو باا دستای خودم کنده بودم ۲طرف سرم کلا خالی شده بود هیچ مویی نداشتم قبلش رفتم پیش دارو گیاهی دارو داد ی کم بهتر شد ولی خودمم ۷ماه کامل دارو زدم الان از اون کچلی. کامل در اومده ولی هنوز مونده پر بشه موهاو خیلی پر تا برسه ب بقیه موها فک کنم ی سال دیگه باید منتظر باشم

لالا بخواب خدا خسیسه واسه کمتر کسی خوب می نویسه یکی لبهاش همیشه غرق خنده اس یکی چشماش تو خوابم خیس خیسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب صورتم زدم یخورده جوش زد من طبع بدنم گرمه تخم مرغم گرمه میگن چیزای گرم بدتر ریزش میاره بنظرتون چیکا ...

پس ولش کن بجاش تقویتی گیسو بزن از عطاری بگیر دستورش هم نوشته

روغن کرچک هم خوبه انشالله جواب میده منم فکر کنم مشکل هورمونم دارم

مشکل هورمونی حتما باید. دارو مصرف بشه در کنارش ماینوکسیدیل و روغن هایی مثل سیاه دونه یا ماسک شنبلیله ...

ماینوکسیدل اشتباه ترین کار ممکن نزنید

لالا بخواب خدا خسیسه واسه کمتر کسی خوب می نویسه یکی لبهاش همیشه غرق خنده اس یکی چشماش تو خوابم خیس خیسه
2731
مشکل هورمونی حتما باید. دارو مصرف بشه در کنارش ماینوکسیدیل و روغن هایی مثل سیاه دونه یا ماسک شنبلیله ...

خب من ۴ ماه شنبلیله زدم درنیومد تازه شنبلیله گرمه طبع منم گرم فک کنم بدتر ریزش بیاره برام

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂
من موهامو باا دستای خودم کنده بودم ۲طرف سرم کلا خالی شده بود هیچ مویی نداشتم قبلش رفتم پیش دارو گیاه ...

میشه بگین دقیق چ داروهایی شاید ب منم کمک کنه دعات میکنم گلم

پس ولش کن بجاش تقویتی گیسو بزن از عطاری بگیر دستورش هم نوشته روغن کرچک هم خوبه انشالله جواب میده من ...

عکس تقویتی گیسو رو دارین ؟

قیمتش چقدرع

خب من ۴ ماه شنبلیله زدم درنیومد تازه شنبلیله گرمه طبع منم گرم فک کنم بدتر ریزش بیاره برام

من هر دارویی۲ماه هر شب استفاده میکردم تا صبح بمونه بعد با شامپو ایروکس میشستم روغن نارگیل  روغن سیاه دانه روغن رزماری و آب پیاز ب نظرم هر کدوم از داروها رو ک استفاده کردی بین داروها تا ۳هفته آب پیاز بزن ۲ساعت بمونه بعد بشور

2738
میشه بگین دقیق چ داروهایی شاید ب منم کمک کنه دعات میکنم گلم

گفتم عزیزم فقط تاپیک عاشق شدنم و بخون واسم دعا کن ک الان دارم اشک میریزم بخاطر این موضوع

من هر دارویی۲ماه هر شب استفاده میکردم تا صبح بمونه بعد با شامپو ایروکس میشستم روغن نارگیل  روغن ...

این روغنارو قاطی کردی مرتب زدی ؟؟؟ دقیق متوجه نشدم 

من آب پیاز هم زدم انگار ن انگار

عکس تقویتی گیسو رو دارین ؟ قیمتش چقدرع

فقط زمان بر مو ادمو کلافه میکنه مثلا تار موهای ک درمیاد اونا رشد میکنه باز موی جدید در میاد ادم حس میکنه. جواب. نمیده ی دفعه میبینی چند تا موی جدید در اومده باز 

گفتم عزیزم فقط تاپیک عاشق شدنم و بخون واسم دعا کن ک الان دارم اشک میریزم بخاطر این موضوع

باشه اومدم

این روغنارو قاطی کردی مرتب زدی ؟؟؟ دقیق متوجه نشدم  من آب پیاز هم زدم انگار ن انگار

ن من هر کدومو جداگانه زدم مثلا روغن نارگیل زدم  بعد۳هفته آب پیاز دوباره روغن سیاه دانه بعد اب پیاز من کل موهام نبود هر ۲طرف سرم بود کلا خالی راحت داروها جذب پوستم میشد

این روغنارو قاطی کردی مرتب زدی ؟؟؟ دقیق متوجه نشدم  من آب پیاز هم زدم انگار ن انگار

اب پیاز زیاد بزن ناامید نشو فقط اگه مشکل هورمونی حلش کن چون من مشکلی نداشتم داروها جواب داد

ن من هر کدومو جداگانه زدم مثلا روغن نارگیل زدم  بعد۳هفته آب پیاز دوباره روغن سیاه دانه بعد اب پ ...

شما ب روغن میگی دارو ؟؟؟؟

نگفتین تقویتی گیسو قیمتش چقدره

2706