2733
2739
سلام، لطفا مدلی که برای شستشو پاهای کودک زیر یکسال بلدید رو با توضیح کافی بمن یاد بدید اینکه بچه رو با کدوم دست میگیرد، سر و بدن بچه در چه وضعیتی نگه میدارید تا بخوبی بین پاهای کودکتون رو بتونید صابون بزنید و بشوئید بخصوص درجایی که دلتون نمیگیره (یعنی ممکنه خونه خودتون نباشید و علاوه بر شستن مثلا روشویی بازم فکر میکنید ممکنه آلوده یا کثیف باشه)...و دیگه اینکه وقتی کارتون تموم شد چطوری خشکش میکنید .و........ خوشحال میشم مدلی رو بهم یاد بدید که به تنهایی از پسش بر بیام. ........................................پیشاپیش ممنونم.
man ke rast dast hastam.....dokhmalamo ba daste rast baghal mikoam be tori ke poshtesh be man bashe bad phasho ba hamoon daste rastam kham mikonam mikonam besamte badanesh (modeli ke janin too shelkame madar kham mishe)bad basanesh gholombe mizane biroon migiram zire shir va ba daste chapam mishooramesh...roo doosha ham ye parche nakhi endakhtam....bad az shostan oon parcharo mindazan roo basanesh mibaramesh....intarze shosto shoo baes mishe pahash ham pipi nashe

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم من اول حوله خشک کن رو روی شونه راستم میزاشتم بعد دخترم رو روی دست چپم میگرفتم درست مثل موقع شیر دادن و با همون دست چپ پای چپشم نگه میداشتم وبا دست راست می شستمش و حولشو می پیچیدم دورش به همین راحتی
2728
سلام عزیزم من اول حوله خشک کن رو روی شونه راستم میزاشتم بعد دخترم رو روی دست چپم میگرفتم درست مثل موقع شیر دادن و با همون دست چپ پای چپشم نگه میداشتم وبا دست راست می شستمش و حولشو می پیچیدم دورش به همین راحتی
من هم دقیقا همین مدلی می شورم پسرم رو با این تفاوت که با دست چپ مدلی که بچه رو سر پا می گیرن می گیرمش جوری که شیر آب بین پاهاش باشه . بعد با دست راستم می شورمش... اینجوری بین پاهاش رو راحت تر می شورم... البته آب می ریزه و از پشت هم با دست پشتش رو کامل می شورم.... بعد هم با پارچه خشک کنش که رو دوشم انداختم سریع خشکش می کنم. اینجوری فقط یه بدی داره... اینکه پسرم با دستش هی اهرم شیر آب رو می بنده.... بچه ام دست خودش نیست ....... نمی فهمه!
من در این تاریکی پی یک بره روشن هستم که بیاید علف تنهایی ام را بچرد.....
2738
آخه عزیزم بستگی داره که نی نی دخمله یا پسر

چون مدل دست کشیدن به قمبل نی نی های دختر متفاوته برای اینکه یه موقع عفونت ادار می گیرن اگه بد بشوریشون
اگه از مقعدشون ، مدفوعشون وارد آلت تناسلی شون بشه باعث عفونت سریع میشه و
خدایا،مرا آن ده که آن به
سلام مینی جون درست میگه دختر و پسر سمت سشتنشون فرق داره همونطور که دوستان توضیح دادن درسته البته دختر صورتش باید به سمت آسمون باشه پسر صورتش رو به زمین با روشویی هم هیچ تماسی نداره

محصولی تو بازار اومده که به راحتی و بون مشکلات قبلی از قبیل کمر درد و دست درد و یا آلودگی تماسی برای نوزاد ، می توانید با کمک آن نوزادتون رو تا زیر 2 سال در هر نوع روشویی بشویید.

بایابیبی

bayababy2019 در اینیستاگرام

با سلام و احترام

همه مادران و یا پدرانی که می خواهد کودک دلبندشون را بعد از خرابکاری  به صورت خیلی ساده و بدون فشار به خودشون و ایمن برای نوزاد و کلا شستشویی اصولی مخصوصا برای کودک دخترشون داشته باشند وسیله ای جدید طراحی و ثبت و تولید شده تحت عنوان صندلی شستشوی کودک در روشویی (بایا بی بی). جهت تهیه به سایت http://bayacenter.ir/ یا اینستاگرام bayacenter و یا تلگرام bayacenter1 مراجعه کنید. فیلم و عکسای آموزشی هم هست.

09131081289

2706