2737
2734
عنوان

قرص تیروئید و روزه میشه بیایین

259 بازدید | 15 پست

سلام بچها کسی حرص که قرص تیرویید میخوره روزه هم میگیره. چطوری تنظیم کردین؟؟.  من باید یکساعت بعد قرص بمونم بعد غذا بخورم حساب کردم باید ۳/۵صبح بخورم .   به نظرتون. سیستم بدنم بهم نمی ریزه اینطوری ؟؟؟  

من یک خیاطم ⁦☺️⁩.   mezon_kodak_yasna.   خوشحال میشم از پیج من دیدن کنید😍✨🙏

اوکیه

خواهرم میخورد و مشکلی نداشت

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیزم نیم تا ۴۰ دقیقه لازمه قبل غذا قرص بخوری 

منم روره میگیرم 

نه اصلا بدن ادم بهم نمیریزه

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
چرا نشه من افطارمو با قرص تیرویید باز میکنم😂 سحر ک ادم ناشتا نیست 

یعنی افطار میخوری وسط روز دکتر گفت اشکال نداره؟

من افطارمو با قرص شروع میکنم.... 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2740
نیاز نیس یکساعت بمونی من همون بعد قرص میخوردم اثرم داشت

من تیروییدمو رو برداشتم یعنی تیرویید ندارم باید حتما جذب بشه دکترم گفت یکساعت  بعد قرص غذا بخور 

یعنی افطار میخوری وسط روز دکتر گفت اشکال نداره؟

باید ناشتا بخوری دیگه

من ۱۰ ساله قرص میخورم 

فاصله افطار و سحر کمه ادم ناشتا نیست که

من همیشه قبل افطار میخورم

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
باید ناشتا بخوری دیگه من ۱۰ ساله قرص میخورم  فاصله افطار و سحر کمه ادم ناشتا نیست که من همیش ...

پس اینطوری هم میشه مرسی 

افطار قرص بخور اول بعد نیم ساعت چیزای دیگه

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
من تیروییدمو رو برداشتم یعنی تیرویید ندارم باید حتما جذب بشه دکترم گفت یکساعت  بعد قرص غذا بخور ...

چرا برداشتین ؟ندول داشتین ؟منم ندول دارم

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
چرا برداشتین ؟ندول داشتین ؟منم ندول دارم

اره ندول بدخیم . از ندول نمونه برداری کردن جوابش بد بود  باید برمیداشتم 

2706