2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی درد داشتم هیچ کاری نمیشه بکنی فقط منتظر باش تا زایمان کنی

ینی راهی نیست الان آروم بگیره😥 تازه ۶ ماهو تموم کردم دو سه روزه معده دردم شروع شده ولی امروز خیلی شدیده میخوام گریه کنم

2731

منم یه روز انقدر معدم درد گرفت از پنج صبح تا  نه صبح بیمارستان بودم زیر سرم و آمپول 

جات تو دلم خیلی خوبه سالم بمون بزرگ شو بیا بیرون ک ببینمت و با دیدنت منم دوباره متولد شم⁦❤️⁩😍

بچه که مو در میاره معده میسوزه. سعی کن سرت همیشه بالا باشه. موقع خواب دوتا بالشت بزار زیر سرت باعث میشه سوزشت کمتر بشه. برو دکتر بهت قرص پنتاپرازول میده برای ناشتا بهتر نیشی اینجوری

خدایا شکرت تاریخ 99/11/20بی بی چکم مثبت شد😍خدا جون همونجوری که توی دلم گذاشتی به سلامت توی بغلم بذار🙏برای سلامتی بچم صلوات بفرستید❤️خدایا هرکی آرزو مادر شدن داره قسمتش کن. خدایا شکرت الان دقیقا 9هفته و 5 روزمه در تاریخ 99/12/25صدا قلبشو شنیدم(انشاالله زودی بیای بغلم😘)انشاالله قسمت همه منتظرها. تاریخ 1400/1/10غربالگری اول انجام دادم خدارو شکر همه چیز خوب بود الان دقیقا طبق سونو 12هفته 4روزم هست
ینی راهی نیست الان آروم بگیره😥 تازه ۶ ماهو تموم کردم دو سه روزه معده دردم شروع شده ولی امروز خیلی ش ...

نه با دکترت مشورت کن ببین چی بی ضرره استفاده کن من تا آخر بارداری درد داشتم از درد خواب نداشتم 

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
2738