2733
2739
عنوان

قرص و قطره ویتاگنوس

159 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها..تازه قرص و قطره ویتاگنوس رو خریدم که اگه باردار نبودم و پریود شدم استفاده کنم؟  کسی با ویتاگنوس باردار شده؟  قرصش هم جواب میده؟  چون قطرش خیلی بد مزس.. پنج ماهه اقدامم..۴ ساله ازدواج کردم و ٢٣ سالمه..ممنون میشم کمکم کنید

نه تو میمانی و نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی~ به حباب نگران لب یک رود قسم،،  وبه کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت 🥀 غصه هم میگذرد...آنچنانی که فقط خاطره‌ای خواهد ماند!😕

من قطره ویتاگنوس رو مصرف کردم و تنبلی تخمدانم کاملا درمان شد 

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من قطره ویتاگنوس رو مصرف کردم و تنبلی تخمدانم کاملا درمان شد 

چه خوب خداروشکر 

نه تو میمانی و نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی~ به حباب نگران لب یک رود قسم،،  وبه کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت 🥀 غصه هم میگذرد...آنچنانی که فقط خاطره‌ای خواهد ماند!😕
من ویناگوس بامتفورمین خوردم دیروزبی بی چکم مثبت شدعالیه عالی

عزیزم 😍 خداااروشکر برای ما هم دعا کنید..چند وقت بود می‌خوردین؟  قرصش رو خوردین یا قطرشو

منم ک دوماه خوردم پریودم بد بود بدتر شد پرولاکتینم خیلی بالارفت

واقعا ؟ 😥 یه وقت عوارض نداشته باشه بچه‌دار که نشم هیچ مریضم بشم..

بچه ها تورو خدا هرکی استفاده کرده بهم بگه   

2738

نمیدونم بخدا برا منکه اینجوری بود

تیری به خطا هم نزدی هر چه زدی خورد...یک دنده تر از دشمنی ای دلبر جذاب....🥺

خب با مشورت پزشک بخور

ازمایش کامل بده

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
خب با مشورت پزشک بخور ازمایش کامل بده

سنو دادم چندبار یه کم تخمدونام ضعیفه... پزشک که تا یه چیزی بگی دارو شیمیایی میده 

سنو دادم چندبار یه کم تخمدونام ضعیفه... پزشک که تا یه چیزی بگی دارو شیمیایی میده 

سونو*

[QUOTE= 185770839 ]عزیزم 😍 خداااروشکر برای ما هم دعا کنید..چند وقت بود می‌خوردین؟  قرصش رو خور ...

شما چند وقت اقدام بودین؟  کلا ١۵ روز قرص ویتاگنوس خوردین؟ 

پیش طب سنتی برو

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
2706