2737
2734

ربع ساعته هم  میپزه

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم ببخشید میشه بپرسم پیش چه دکتری رفتین برای مشکل ایمنی و سقط؟

من دکتر ایمنی نرفتم ،شهر ما متخصص غدد هم نداره😕😕

فقط متخصص داخلی رفتم تو این ۴ سال

سقط هم نداشتم خداروشکر 

من دکتر ایمنی نرفتم ،شهر ما متخصص غدد هم نداره😕😕 فقط متخصص داخلی رفتم تو این ۴ سال سقط هم نداشتم ...

اخه تو یه تاپیک سقط دیدم  گفتی مشهدی و درمورد اینا سوال میپرسی .البته مال چندسال پیش

اخه تو یه تاپیک سقط دیدم  گفتی مشهدی و درمورد اینا سوال میپرسی .البته مال چندسال پیش

نمیدونم یادم نیس🤔

ولی خب چون شنیده بودم هاشیموتو باعث سقط میشه ،ترسیده بودم و سوال زیاد میپرسیدم از بقیه

ولی خب خداروشکر باردارشدم و سقط نشد ،دخترم الان ۱۶ ماهشه

2738
نمیدونم یادم نیس🤔 ولی خب چون شنیده بودم هاشیموتو باعث سقط میشه ،ترسیده بودم و سوال زیاد میپرسیدم ا ...

خدا وشکر عزیزم فک کردم خدای نکرده سقط داشتی خدا حفظش کنه 😍

میگم من سقط داشتم و پیگیر شدم و کلی ازمایش دادم فقط همین انتی تی پی او توشون نیست به نظرت بدم اینو ؟ یا گفته بودی تو سقط تاثیری نداره؟

خدا وشکر عزیزم فک کردم خدای نکرده سقط داشتی خدا حفظش کنه 😍 میگم من سقط داشتم و پیگیر شدم و کلی ازم ...

مرسی عزیزمم😍😍

من دکترم خیلی حساس بود و تو همه آزمایشام انتی تی پی او رو مینوشت ،اما من از چند دکتر فوق تخصص غدد اینتر نتی پرسیدم ،گفتن خود آنتی تی پی او به تنهایی باعث سقط نمیشه ..بعد هم عددای بالای ۱۰۰۰ یکم خطرناکه ،زیر ۱۰۰۰ مشکل جدی ایجاد نمیکنه...من دوماهه باردار بودم آنتی ام عددش نزدیک ۶۰۰ بود

بازم اگه دوس داری به دکترت بگو بنویسه ،اما به نظرم عدد tshتو بارداری خیلی مهمه ،انتی مهم نیس

مرسی عزیزمم😍😍 من دکترم خیلی حساس بود و تو همه آزمایشام انتی تی پی او رو مینوشت ،اما من از چند دکت ...

من tsh نرمال بود پس لازم نیست ؟

دکتر فتاح مشهد ؟ اسم کوچکش چیه؟راضی بودی؟

من tsh نرمال بود پس لازم نیست ؟ دکتر فتاح مشهد ؟ اسم کوچکش چیه؟راضی بودی؟

نه عزیزم ،دکتر فتاح از قاین ،شهر مامانم

اره راضی بودم ازش 

بازم میخوای محض اطمینان ازمایش بده ببین چنده عددش

بعصی دکترا براشون انتی بادی مهم نیس ،بعضی ها مثل دکتر من روش خیلی حساس بود

من tsh نرمال بود پس لازم نیست ؟ دکتر فتاح مشهد ؟ اسم کوچکش چیه؟راضی بودی؟

این لینکه تاپیکه منه که همون موقع بارداری زدم ،درمورد آنتی تی پی او....

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2777689/انتی-تی-پی-او-بالا-و-بارداری

2706