2737
2739

من مثلا از همون نوجونی عاشق مردای قد بلند بودم اصلا مرد قد کوتاه نمیزاشتم طرفم بیاد قد خیلی برام مهمممم بود ولی قد همسرم کوتاه شد😭😭😭 همه چیش اوکیه ولی من قد بالای ۱۸۰ میخواستم قد همسرم ۱۷۴ هس خودمم ۱۶۸.. این تنها چیزی هست ک همسرم از لحاظ ظاهری اونی ک من میخوام نیس قد داداشم نزدیک ۱۹۰ هس کنارش ک وایمیسته خیلی کوتاه دیده میشه😭😭

خواهش میکنم برای حاجت دلم صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

داداشت بلنده شوهرت کوتاه نیست

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
2738

آدم باشه کافیه 

اولشه حساسی چند وقت بعد محبتش میفته تو دلت دیگه برات مهم نمیشه

منم اصلا از چاقا خوشم نمیاد ولی شوهرم چاقه 

الانم دوس دارم ااغر بشه ولی بیشتر به خاطر خودش 

یه مرد عاشق میخواستم که جونش واسم بده ظاهرش خوب باشه ولی پیدا نکردم یه مشت لاشی اطرافم گرفتن 

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت مذهب خداست......          گروه آبی💙💙 وزن ۶۵ حدف ۵۵                  

کوچیک بودم اصلا بلد نبودم فکر کنم شوهر چیه ولی الان از هر نظر عالیه قد وزن هیکل اخلاقش

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
2706