2733
2734
عنوان

بیاین یه کار نون و آب دار

488 بازدید | 22 پست

بهم معرفی کنید مردم از بی پولی اخه....

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 

نمیدونم خودمم موندم😂🔪

#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ی هنریادلگیر پیج بزن 

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
ی هنریادلگیر پیج بزن 

خیاطی بافتنی آشپزی آرایشگری شیرینی پزی خخخخ نگم برات همه رو بلدم ولی کاری میخوام که زود به پول برسم پول زیاد

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 
2740
خیاطی مثل سری دوری .عروسک سازی و...میتونی از تولیدی ها سفارش بگیری تو خونه انجام بدی.تو روزنامه همشه ...

اره راس میگین اینام کارای خوبیه.ولی درامد پایینی داره فکر کنم

چقد من بدم میاد از اینایی که میگن برنامه نویسی درآمد نداره  من خودم طراح وب هستم واسه هر وب سا ...

جدی؟؟چند ساله کار میکنین؟بازارش خوبه؟

من دارم تست نرم افزار یاد می گیرم . ولی نمیدونم چقدر بتونم خوب یاد بگیرم . 

از کجا باید یاد بگیریم؟

🖤السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤الســـــلام علیک یا ابا عبدالله ع🖤