2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببخشیداستارترجان‌یه‌سوال‌من‌الان‌دوروزه‌پریودم‌عقب‌افتاده‌دوروزم‌هست‌دلم‌گاهی‌اوقات‌درد‌میکنی‌مثل‌درد‌پریودی‌درصورتی‌که‌قبلا‌ازچندروز‌قبل‌این‌جوری‌میشدم‌اینم‌بگم‌پریودیام‌منظمه‌امکان‌داره‌باردارباشم‌اخه‌تجربه‌ندارم‌نمیخوامم‌تامطمئن‌نشدم‌کسی‌بفهمه‌حتی‌همسرم

2738
هزینه انومالی برا هفه هجدهم چنده ؟

من ۴۷۰دومی اولی ۱۵۰

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏
بسلامتی انشاالله تن خودتو بچت سلامت باشه عزیزم

مرسی عزیزم،من دخترم بدنیا اومده،البته میگن هزینه ها یکم افزایش قیمت داشته،حالا نهایت ازون موقع ک من رفتم تا حالا ۵۰ تومن بیشتر در نظر بگیرید

یاخدا چرا انقد گرون خدا لعنتشون کنه انقد هزینه هارو گرون کردن😐 

بخدا بیمه ام قبول نمیکنه کارمون هم بخاطر کرونا تعطیل. خرجا همه گرون سیسمونی که نگم اصن ادم نمیدونه چه کنه 

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏
2706