2733
2734

میگن ک اگه بچتون متولد 84 ب بالا باشه هزینه مهدکودک میدن 

چقد واریر میکنن ؟؟؟

برای ظهور امام زمان (عج) و بخت گشایی همه جونا یه صلوات بفرستید 😍😍 کاربری سومم هست😑😍

کی گفته🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

مشخص نیست

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم😊❤❤❤ فرزندانم عزیزان دلم،  الله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین. شفای کامل بیمارم صلوات.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
کی گفته🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دیروز مدبر گفت باید مدارک برید تحویل بدین البته مامانم معلمه داداشم متولد 84 میگن که هزینه مهدکودک واسشون واریز میکنن بزن گوگلم میاد

برای ظهور امام زمان (عج) و بخت گشایی همه جونا یه صلوات بفرستید 😍😍 کاربری سومم هست😑😍
2738
دیروز مدبر گفت باید مدارک برید تحویل بدین البته مامانم معلمه داداشم متولد 84 میگن که هزینه مهدکودک و ...

یعنی واسه برادرتون هزینه مهد میاد

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
ببخشید من مهر میرم سرکار میشه بگین حدودا چقدر حقوق میگیرم

مامانم 29 سال سابقه مدرک دیپلم دریافتیش 3 و خورده ای هست 

بستگی به مدرک و سابقه داره و معاونت بگیری یا دبیرباشی

اوه من 18 سال سابقه هستم

دوتا فرزند 16 و 4 ساله هم دارم

هیچ مبلغی به عنوان حق مهد دریافت نکردم

همه بخشنامه ها هم از کارتابل خودم رد میشه و بعد به همکاران اطلاع رسانی میشه 

خبری نیست 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
۸۴ می ره مهد کودک حالت خوبه

عزیزم نگفتم که 84 میره مهدکودک منظورم اینه متولدین 84 ب بالا 

اوه من 18 سال سابقه هستم دوتا فرزند 16 و 4 ساله هم دارم هیچ مبلغی به عنوان حق مهد دریافت نکردم هم ...

خب دیروز مدیر گفت کپی و این چیزارو باید تحویل اداره بدین یعنی دروغه 

2706