2733
2739

ماه هفتمه.جواب آزمایش تازه گرفتم دکترم هفته دیگه وقت دارم .بهداشت گفت شیرینی کم کن.

من چند روزه نه چایی شیرین نه قند خوردم خرماهم روزی یه دونه فقط میخورم.کیک واینام اصلا شکر کلاگذاشتم کنار .

حالا وزنمم بشدت کم دارم اصلا وزن اضاف نکردم بعداشت میگفت باید بخوری ولی کم .واقعاموندم جیکارکنم بخورم قندم بالامیره نخورم وزن نگرفتم😓😓

شیرینیجات وقند واینانخور بقیه چیزاروبخر...براوزن گیریتم تارفتی پیش دکترت بگو پودر وقرصای تقویتی روبرات بنویسع 

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شیرینیجات وقند واینانخور بقیه چیزاروبخر...براوزن گیریتم تارفتی پیش دکترت بگو پودر وقرصای تقویتی روبر ...

قبلا خیلی شیرینی بستنی وشکروقند میخوردم اما الان نه اصلا یعنی کافیه؟؟

دقیقا چی نباید بخورم شماها کمکم کنید

منم داشتم.تا ماه ۴ یا ۵ وزن کم کردم.بعدش تا ماه ۹ کلا ۵کیلو اضافه کردم.بچم بدنیا اومد وزنش ۳/۸۰۰ بود.همه میگفتن چقد درشته.با اینکه زیاد اضافه نکردم.البته رفتم پیش متخصص تغذیه رژیم دیابت بارداری بهم داد.خیلی برام خوب بود.غذا و میان وعده بهم میگفت چی بخورم

2738
قبلا خیلی شیرینی بستنی وشکروقند میخوردم اما الان نه اصلا یعنی کافیه؟؟

ببین همه چی قند داره.حتی پیاز و آبلیمو.من یادمه برنج کم میخوردم بیشتر گوشت میخوردم.کدو خورشتی آبپز با سیر و گوجه.یه کف دست نان.یه کاسه سوپ و....برنج رو ۵قاشق گفته بود بهم

من مثلا برنج میتونم بخورم ؟؟دقیقا میگی چیکارباید کنم 

ببین عزیزم حتما برو پیش کارشناس یا متخصص.آخه برنامه غذایی هرکس فرق میکنه.بستگی به میزان قندت و سن بارداری و خیلی چیزای دیگه داره.برنامه من رو دستی نوشت بهم داد.یعنی چاپی نبود که واسه همه یه جور بنویسه.واسه هرکس متناسب بدن و شرایط خودش مینوشت