2733
2739

من به دلایل زیر میخوام به بچم شیرخشک بدم 

۱ : من بدم میاد دهن یکی بخوره به من 

۲ :از لوس بازی بچه های بالای یک سال موقع شیر خوردن خیلی بدم میاد 

۳ :من وسواس دارم و بعد از هربار شیردهی باید برم حموم

۴ : من خجالت میکشم جلو بقیه حتی مامانم شیر بدم حس خوبی ندارم 

اینا دلایل من بود حالا شما هم دلایلتونو بگید 

و اینم بگید آیا از شیر خشک راضی هستید ؟؟؟

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

بچه ی اولتو بارداری؟

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بابا بده ،خواهر من ۳۰ سالشه شیر خشکی بوده ،بچشم الان شیر خشکیه

سختش بود؟؟؟

خواهرت تند تند سرما میخوره ؟؟؟

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2731
2738
بله 

پس سه تا دلیل اولت بعد دنیا اومدنش از بین میره

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
من نمیتونستم شیر بدم سینه ام نوک نداشت بچمم نمیتونست بگیره ولی برای وزن گیری بچه شیر خشک خیلی خوبه ب ...

اره منم دیدم ماشالله خیلی تپل میشن

خیلی خیلی عذر میخوام ببخشید فقط سواله ینی تاحالا دهن هیشکی نخورده بهت؟!بعدشم اون بچته خیلی وضع فرق میکنه

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖

منکه چون شیر ندارم شیرخشک میدم ولی اینکه جلوی جمع مجبور نیستی شیرخودتو بدی خوبه اما نصف شب باید پاشی شیشه درست کنی سخته

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

منم فكر ميكردم خجالتم ميشه ولى نشد اون لحظه به هيچى فكر نميكنى ولى افسردگى گرفتم قلمم خُرد بشه شيرش ندادم بخاطر افسردگيم الان مثل سگ پشيمونم دختركوچولوم حساسيت به پروتئين گاوى داره رفلاكس شديد داره از ديشب تا الان ٤ بار استفراغ وحشتناك كرده نگاهش ميكنم فقط اشك ميريزم چه خاكى بود به سرم ريختم اى خدا😔

بخدا دارم دنبال ميگردم يه زن بياد شيرش بده پولش ميدم😔

2706