2733
2734
نه عزیزم ایکس و ایکس اس مکس و میگم که بعد ۸ اومد

نه منم ویرایش کردم 

اینجوری هام نیس 

از ۶اس  پلاس به بالا همشون خوبن 

ما همشون رو داشتیم

زندگی ذره کاهیست که کوهش‌ کردیم 🌹زندگی نام نکویی ست که خارش کردیم🌹 زندگی نیست ب جز نم نم باران بهار 🌹 زندگی نیست به جز دیدن یار🌹  زندگی نیست به جز  عشق، به جز حرف محبت به کسی🌹  زندگی تجربه  تلخ فراوان دارد دو سه تا کوچه و پس کوچه و اندازه یک  عمر بیابان دارد🌹 زندگی راز بزرگیست که در ما جاریست زندگی باغ تماشای خداست 🌹زندگی یعنی همین پروازها، صبح ها ، لبخندها، آوازها،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تهرانم شما برو مسخره كن😒 اصلا من چرا دارم به شما توضيح ميدم 😒همون بريد از مغازه بخريد كه بهتون ب ...

کی مسخرت کرد🤤🤤🤤جدی میگم واسم بیار.قصد خرید گوشی دارم

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
2731
نو این قیمت؟

الان ايفون زير ايكس كلا نو نداريم توي ايران

هرچيم ميخريد به اسم نو همشون كاركرده س

من اطرافيانم همه ازين اشنامون گرفتن سه چهارساله استفاده ميكنن خيلي راضين 

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍
اخه عزیزم رو هوا حرف میزنی

باشه عزيزم شما همون برو از مغازه بخر

واقعا بعضيا حقشونه سرشون كلاه بره

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍
الان ايفون زير ايكس كلا نو نداريم توي ايران هرچيم ميخريد به اسم نو همشون كاركرده س من اطرافيانم هم ...

اره میدونم زیر ایکس نو نداره 

ولی خوبن  

زندگی ذره کاهیست که کوهش‌ کردیم 🌹زندگی نام نکویی ست که خارش کردیم🌹 زندگی نیست ب جز نم نم باران بهار 🌹 زندگی نیست به جز دیدن یار🌹  زندگی نیست به جز  عشق، به جز حرف محبت به کسی🌹  زندگی تجربه  تلخ فراوان دارد دو سه تا کوچه و پس کوچه و اندازه یک  عمر بیابان دارد🌹 زندگی راز بزرگیست که در ما جاریست زندگی باغ تماشای خداست 🌹زندگی یعنی همین پروازها، صبح ها ، لبخندها، آوازها،
2738
نمیدونم دیگه منم خودم ۷ پلاس داشتم عوض کردم ولی راضی بودم ولی و دیگه میگفت اینجوریه نمیدونم باز

منم ۶اس پلاس داشتم راضی بودم الان SE. دارم عین همون قبلیه

اره میدونم زیر ایکس نو نداره  ولی خوبن  

خوبن ولي گرون ميدن نامردي ميكنن

حتي اشنامون بااينكه اينقد ارزون مياره برامون بازم خيلي براش ميمونه ببين ديگه اين مغازه دارا چقد سود ميكنن

اونم 8نیس  من قبل عید به مدل سیکس اس پلاس گرفتم ۱۳ تازه دست دوم

جدی 

گوشی خودم سیکس اس پلاسه

سیزده گرون گرفتیاا

سون الان ده تومنه تقریبا

من مست و تو دیوانه مارا که برد خانه..،صدبار تورا گفتم کم خور دوسه پیمانه
جدی  گوشی خودم سیکس اس پلاسه سیزده گرون گرفتیاا سون الان ده تومنه تقریبا

اره به خدا ۱۳ گرفتم اولش ۶پلاس گرفتم ۱۲ با اسمارت واچم مچ نمیشد بعد ۶اس پلاس رو ۱۳ داد از این مدل به بالا گفت 

ورژن ها عوض میشه دیگه مچ شد 

بعد دوباره عوضش کردم SE گرفتم نو اون ۱۵ 

اره اون رو‌ گرون داد