2733
2734
عنوان

توصیف کنید ببینم اخه

63 بازدید | 6 پست

بچ ها 

علی رغم همه روحیه هایی ک دادید تو 70روز کنکور انسانی رو ببندم ...وقتی فکر میکنم میبینم نمیشه ..واقعا نمیشه . .70روز واقعا خیلی کم هست 

و کلی سبک سنگین کردم دیدم همه اونهایی ک گفتن مثلا فلانی تو 80روز خوند و رتبه خوبی اورد ...اون فلانی هه پشت کنکوری بوده ....پایه درسی داشته ...مث من نبوده ک. ...اولین بار قراره بخونه ....با اینک ممکنه منابع برای سال بعد عوض بشه ...ولی ب جون میخرم ...پیش ی مشاور هم رفتم گفت کار منطقی این هست ک الان فقط درس های دوازدهم رو زیر و رو کنی ...گفت برای امسال احتمال قبولی تربیت معلم خیلی کمه برات ....

بچه ها 

پشت کنکور موندن خیلی بد هست؟؟کابوسه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باباولشون کن

والادوروزمونره به کنکورم بیای بگی اگه ازالان شروع کنم میرسم؟بعضیامیگن اره مایکیومیشناسیم این موقع شروع کرده پزشکی قبول شده😕😂الکی‌میگن جونم

شمانمیرسی نمیخوام ناامیدت کنم ولی واقعیت اینکه نمیرسی.بهتره‌ازالان واسه سال بعدبخونی که یه رتبه عتای عالی بیاری.کابوسم نه باباب ۱سال زودمیگذره خیلیاپشت‌کنکورمیمون.نترس

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔
2731