2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکلات مالی تو را اذیت کرده. خبر خوشی برایت دارم. به فنجانت دقت کن! آن سکه را میبینی؟ پول بسیار خوبی تا ۱۸ ماه دیگر بدستت میرسد. شاید کمی زیاد باشد اما صبر داشته باش که پایانی خواهد بود بر مشکلات مالی تو

. در فالت اردکی افتاده که نشانگر پشتکار بالای توست. به زودی اتفاق خوبی برایت رخ خواهد داد و در مدت اندکی به سود فراوانی دست پیدا خواهی کرد که از راه تلاش و کوششی که انجام می دهی بدست خواهی آورد

. به هر فردی که به زندگیت وارد میشود اعتماد نکن. به تازگی فردی نادان وارد زندگی تو شده که تو را آزرده خاطر کرده است. از وی دوری کن وگرنه تا ۱۱ روز دیگر ضربه بسیار بدتری از وی خواهی خورد.

. خیلی سریعتر از آنچه فکرش را بکنی به اهدافت می رسی. در ضمن یک سفر طولانی و دلپذیر نیز می بینم. این سفر به تو در رسیدن به هدف هایت بسیار کمک می کند

سربلندی کشورم و جوانان کشورم آرزوی قلبی من است🌹
2731
اااااا عزیزممم اینووو واقعا با قهوه گرفتییی؟؟؟

اول صبحی یه صلوات مهمونم کن بقیه اش با خدا  یه بار یه چیزی گفتم ۵۰ تا بیشتر در خواست دوستی داشتم بیش از ۲۰۰ تا اعلان 

2738
برات ۱۰۰ تا صلوات میفرستم بگیر برام تورو خدا 

درفالت جاده می بینم، سرنوشت زندگیت خوش است، زندگی آرامی در پیش رو داری، به تمام اهداف و مقاصدت می رسی و حاجت هایت برآورده می شود
. گربه ای که میبینی نشان از فردی گربه صفت دارد که در زندگی تو حضور دارد. ظاهرا خودش را دوست و رفیق معرفی میکند اما با کوچکترین ناملایمتی از تو دور خواهد شد.  توصیه میکنم رابطه ات را تا حد امکان با وی کمرنگ کنی.
. در وضعیتی که اکنون داری بهتر است از خجالت کشیدن دست برداری و از دیگران طلب کمک کنی، در فجانت سطل افتاده و نشان می دهد که وقتش رسیده تا کمی از اطرافیانت یاری بطلبی. همیشه انسان به تنهایی از پس مشکلاتش بر نمی آید
. پرنده ی فنجانت میخواهد بگوید تا ۸ روز دیگر خبر خوشی دریافت میکنی که این خبر هم روح و روانت را شاد میکند و هم برکت مالی بهمراه خواهد داشت.

برا من🙏🙏

نسبت به سنی که از خداگرفتی عاقلتر هستی. این را چند برای دیگران به تو گفته اند. میتوانی با دیدن افراد پی به نیتشان ببری و به همین دلیل دوستانی که انتخاب کردی به تو وفادارند و انسانهای خوبی هستند. از آنچه خدا در وجودت به ودیعه گذاشته استفاده کن و به دیگران نیز خیر برسان.
. به تازگی با شخص یا اشخاصی دشمنی پیدا کرده ای. به هر دلیلی که بوده سعی کن رابطه ات را خوب کنی. در فنجانت عکس یک ببر افتاده. ببر دشمن شجاع و در عین حال بزرگوار و مهربان است. پس به سراغش برو  که به امید خدا میتوانی مشکل به وجود آمده بینتان را حل کنی و به آسایش خاطر برسی
. تا ۱۶ ماه دیگر به یک سفر هوایی خواهی رفت که خودت انتظار آن را نخواهی داشت. این سفر مسیر زندگی تو را تغییر داده و دیدگاه تو به زندگی را بکل تغییر خواهد داد.
. در فالت شادی و سرور میبینم. به یک مهمانی یا جشن دعوت می شوی که همه دوستان و آشنایان هستند و یک شب به یاد ماندنی با آنها خواهی داشت. بهتر است از الان خودت را برای آن مهمانی آماده کنی

صد تا نمیخوام یه دونه بخون از ته دلت بگو

باید قهوه بخوریم تا بگیرید؟

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
2706