2733
2739

دوم و سوم ابتدایی می خوام جهشی بخونه به نظرتون چه خوب هایی داره چه بدی هایی باید چیکارا کنم کجا ببرم امتحان بده چطوری باهاش کار کنم پیشنهاد شوهرم هست دارم بررسی م یکنم اگه مخالفید حمله نکنید یواش بد یهاش رو بگید ممنون خخخخ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بابا چیکار داری بچه رو 

بذا زندگیشو بکنه 

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

هیچ بدی ک نداره خوبیم خیلی داره.من خواهرزادم خوند الانم خیلی درسش خوبه.خواهرم درسارو باهاش کار کردو رفت امتحان داد

باید با مدرسه هماهنگ کنی همونجا امتحان میده

💫فرکانس عشق و نور💫
2738

بنظر من هیچ لزومی نداره بچه رو تحت فشار بذارین , اجازه بدین زندگی کنه نه اینکه روزها رو بگذرونه ها نه به معنای واقعی زندگی کنه حسرت بچگی کردن به دلش نمونه بعدش که بزرگ شد به سن ما رسید نگه ای داد بی داد ببین 30 سالم شد تمام عمرم فقط سر اینکه درس بخون فلان کن بزرگ شو کار کن گذشته ! میدونی ارزوی من چیه ؟ اینکه برم یجای دور که کسی اشنایی نباشه فقط زندگی کنم !

بابا چیکار داری بچه رو  بذا زندگیشو بکنه

دختر منم خیلی تواناییهاش بالاست الان پنح سال و نیمه اس خوندن نوشتن انگلیسی ریاضیات علوم دینی قران در حد ی بچه کلاس سوم  بلده منم خیفم میاد این استعداد نادیده کرفته بشه  ولی نمیدونم درست هست جهشی بهونه یا نه

دوسال جلو میوفته ولی این کارو نکن بزار از کتاباش و مشقاش لذت بره 

و ارزش نداره ،اجبارش هم نکن 

با دوسال هم چیزی عوض نمیشه 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
حمله😑😑😑😑 ماشالا بعضی از خانم ها چقدر باادبن

خب مگه کلمه حمله چه معنی ای میده؟مثلا میگن دشمن به سرزمین ما حمله کرد😀

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

اخه دوم وسوم رو که باهم نمیذارن جهشی کنه.یکیشو میذارن.

باید به مدیرشون بگی روندشو بهت میگه.

بعد اینکه هیچ تفاوتی نمیاره.من پسرعموم ونوه های عمم جهشی کردن الان یکم پایه بالاتر براشون سخته.چند سال پیش البته اینکارو کردن.

پسرعمم کرد ولی قبول نشد اخرش خیلی خیلی خیلی شدید توروحیش اثر داشت.چون اسماشونو زنه بود بورد اینم قبول نشده بود.یعنی شرکت نکردنش برایش بهتر بود تااینکه کردو قبول نشد

با میل خودم کاربریم تعلیق میشه.خوبی بدی دید حلال کنید،ببخشید.خدافظ
2706