2733
2734
عنوان

خانومم میگه بچه نمیخوام...خانوما بیاید کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 12568 بازدید | 419 پست
بعضيا ذاتا سردن و متاسفانه جواب نميده دختر خاله منم همينه خودش تعريف ميكنه و شوهرش خيلي خيلي د ...

واقعا سخته خدایی.

من که خیلی دوسش دارم نمی تونم جدا بشم به هیچ وجه.

کاربر آقا 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما یه خانم هستین این چه پیشنهادیه واقعا؟! اونوقت اگر تا الان خانمش بچه نمیخواست، با چنین رفتاری دی ...

خودش بهش خیانت کرده خانمه...زندگیش رو داره خراب میکنه وتو فکر شوهر و خانواده نیست من نگفتم خیانت کنه گفتم وانمود کن ...کسی که خیانت کرد دیگه ارزش زندگی کردن رو نداره

درخواست دوستی قبول نمیکنم به هیچ عنوان🌹 
2731
به نظر من زندگی بده بستونه. دو طرف باید هوای همو داشته باشن.

دقیقا میخواستم اینو بگم

گاهی هم باید مرپارو درک‌کرد

مثلا الان یه هفته هست میخوام به شوهرم یه چیزی بگم میدونم اعصابش خورد میشه ولی چون خسته هست نمیگم😢😢😢

ولی باید دو ظرقو درک‌کرد خدایی ما ۱۳سال فاضله سنی داریم‌ولی اینقدر با درک هست ک هیچ‌وقت حس نکردم این فاصله رو

اينجا الان خانما نابودت ميكنن حالا اگه ميگفتن شوهرم بچه نميخواد هزارتا راه حل وفحش و.. نثار مرده مي ...

بدن خودشه دوس داره 

بچه بجز پول 

نیاز ب حوصله صبر فهمو شعورم داره 

اونایی ک زاییدن موندن توش چه فایده داره 

یه عده بچه بیشعورو بار اوردن 

و خیلیا تو تربیت بچه موندن 

بچه نوزاد پول میخواد جیکار 

شاید این اقا خودش مشکلی داره ک زنش قبول نمیکنه ازش بچه داشته باشه

بخدا من هیچ عیبی ندارم نه سیگار نه قلیون نه اهل دختر بازی نه اهل هیچی سرم تو کارخودمه گاهی میگم من ...

درسته 

ميگم حتما دلش با شما نبوده از اول ... وبه قول خودش چون بچه بوده شوهر كرده  وزياد تجربه جنس مخالف رو نداره 

الان فكر ميكنه بچه دارم بشه ديگه تمومه وتا اخر عمر همين زندگي هست ...

👻
2738
بله درسته اما کی؟مثلا دوسال پیش بهم گفت برام اینکارو کن بچه میارم بعدش کردم اما نذاشت اقدام کنیم همش ...

شاید مشکلی تو زندگیتون هست که اون خانم میترسه بچه بیاره.اگه نه شماهم حق داری بچه داشته باشی.باهاش حرف بزن.نمیشه که اینجوری

2706