2733
2734
عنوان

بچه ها موهامو رنگ کردم تیره شد چ کنممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 29 پست
  بباف مشخص نمیشه

یجور خوشگلی مشخص میشه شبیه این موهای رنگی هست میبافن شبیه اونا میشه باز از هیچی بهتره یکی نیست بگه نابغه پشت موهات رو تست میکردی بعد جلوی موهاتو

خدایا خودت یه نگاهی بکن واسه خوب شدن حال دلهامون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبیعی N8 زدم ولی تیره شد دودی تیره شد انگار رنگ مو قبلیم عسلی 7 بود خیلی خووب بود    

۸ دیگه خیلی روسنه. احتمالا اکسیدانت شماره ی یک یا ضعیف بوده و حتما زیاد گذاتشی بمونه. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
یجور خوشگلی مشخص میشه شبیه این موهای رنگی هست میبافن شبیه اونا میشه باز از هیچی بهتره یکی نیست بگه ن ...

عاشقتم 

ما خانوما این رنگ و تغیرات نداشتیم چه میکردیم 

همه ام بلا استثنا چند باری خرابکاری کردیم و درست نمیشیم

2728
۸ دیگه خیلی روسنه. احتمالا اکسیدانت شماره ی یک یا ضعیف بوده و حتما زیاد گذاتشی بمونه. 

اتفاقا بیست دقیقه گذاشتم   دردم همینه دیگ

چ کنم بنظرت ؟

با شامپو و اکسیدان بشورم؟

2738
اتفاقا بیست دقیقه گذاشتم   دردم همینه دیگ چ کنم بنظرت ؟ با شامپو و اکسیدان بشورم؟

نمیرونم گلم من سررشته ندارم از رنگ کردن  ولی به نظر من فعلا بزار یه پند روز بمونه بعد رنگ کن. موهات اینجوری میسوزه . حیفه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
 عاشقتم  ما خانوما این رنگ و تغیرات نداشتیم چه میکردیم  همه ام بلا استثنا چند بار ...

واقعا همینطوره من چندماه این رنگهای فانتزی خریدم اصلا استفاده نکردم دیشب نمیدونم چرا اینکارو یهویی انجام دادم از عوارض کروناست🤣🤣🤣

خدایا خودت یه نگاهی بکن واسه خوب شدن حال دلهامون
  اره راس میگی

ولی مطمئنم بهت میاد. خودتو ناراحت نکن

2706