2733
2734

وقتتون روالکی پیش دکترای الکی هدرندین،من پیش دکترای یزدهم رفتم ولی قبولشون ندارم،حالاتهران رونرفتم نمیدونم،این دکترازیزدوتهران وکرمان وهمه جامریض داره دستش خیره هرکی اومده باردارشده،یه خانومی اومده بودمطبش میگفت رفتم یزدگفتن اسپرم اهدایی بگیردکترخیلی دعواش کردیه نامه هم داشت میخواست نامه شوپاره کنه بعدگفت بیابه شوهرت شیش ماه دارومیدم طب سنتی که خوب بشه اسپرم اهدایی نگیر،هرچقدربخوای باهات حرف میزنه وبهت توضیح میده منم که آی وی اف بودم کلاسیکلم لانگ بود

خدایاشکرت🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

متخصص هستند یا پزشک طب سنتی؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
بندرعباس کنارسیدمظفر

درمانگاه هست چی هست ؟تو بیمارستان امام رضا هست یا ام الیلا؟

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
متخصص هستن،عضوانجمن هیئت علمی نازایی آمریکاهم هستن

اهاا. چون گفتی طب سنتی دارو میده. کلا ب طب سنتی معتقد نیستم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
درمانگاه هست چی هست ؟تو بیمارستان امام رضا هست یا ام الیلا؟

مطب داره کناربیمارستان امام رضاپشت سیدمظفرخیلیم شلوغه،توبیمارستن ام الیلاهم هست اونجاعمل میکنه میگت مال مادرشوهرشه

خدایاشکرت🙏🏻
مطب داره کناربیمارستان امام رضاپشت سیدمظفرخیلیم شلوغه،توبیمارستن ام الیلاهم هست اونجاعمل میکنه میگت ...

اوکی ممنون امشب میرم ببینم مطبش کجاست

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
اهاا. چون گفتی طب سنتی دارو میده. کلا ب طب سنتی معتقد نیستم

منم معتقد نیستم

2706