2737
2739

من خودم دولتی و نمونه دولتی رفتم اما نمی دونم الان کدومشون بهترن دخترم رو ثبت نام کنم جوشون چجوریه 

نمونه دولتی که الان شنیدم نیس...یعنی داداشم میخواست بره،گفتن جمع شده

فقط سمپاد هست

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دبستان نمونه  دولتی نداره فک کنم 😬

نمیدونم شایدم داره 

اگر غیر انتفاعی خوب و سطح بالا هستش غیر انتفاعی
اگر نع در حد عادی هستش همون عادی بهتره 

درخواست دوستی قبول نمیکنم ☺️ میتونید تو یکی از تاپیکام برام کامنت بگذارید اگه واجبه 💖
2738

قطعا دولتی 

این غیرانتفاعی ها معلم های با تجربه ای نداره 

والا من یه دوست داشتم فقط به فکر کاشت ناخن و قرو فر  بود بی پول بود  رفت مدرسه غیرانتفاعی معلم شد

ولی مدارس دولتی خیلی فیل.تر دارن تا یکی معلم بشه

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
من خودم مشاور تحصیلی غیر انتفاعی بودم واقعا خوب بود 

ببخشید چی خوندین که تونستین مشاور مدرسه بشید ؟ خیلی دلم یم خواد مشاور مدرسه بشم به خصوص دبیرستان ببخشید سوالم بی ربط اگه دوست داشتین جواب بدید

سمپاد چیه؟

استعدادهای درخشان ،تیزهوشان

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
2706