2733
2739
عنوان

موهاش وزه وقتی از حموم میاد بیرون نوبره

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 65 پست

اسي ني ني سايتيا خيلي با ادبن بچهاشونم خيلي مودب هستن الان شما با اين جمله شوك بهشون وارد كردي نكن خب روح دوستان اذيت ميشه🔫😕😑

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا منم از همین جمله آخریش شاخام در اومد ‌پسر به مامانش بگه ک.نت بسوزه 😳

بچه های حالا همینن دیگه بادوستا خودش هم ک حرف نیزنه همینن هنشون همینجورین خخ

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
2728
اسي ني ني سايتيا خيلي با ادبن بچهاشونم خيلي مودب هستن الان شما با اين جمله شوك بهشون وارد كردي نكن خ ...

اره تعجب کردم 

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
2738
یکم سرم مو بزن بعد سشوار بکش بعد اخرم ژل

کوچیک که بود موهاش خیلی نرمو خوب بود نمیدونم چرا اینجور شده:/

عجب پسری.منم پسرم موهاش فر مثل باباش😁بعدا ازاین داستانا دارم😂

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
پسرا از هر ده تو کلمه شون ۸تاششون بی ادبیه

دقیقا والا بخدا من پسرم سه سالشه فعلا بی ادبی نمیکنه بلد نیست اما میبرم پارک دقیقا انگار فقط دوست دارن بی ادبی یادبگیرن بعد پسر چیه بخدا از دخترا یه فحشایی میشنوم که

کوچیک که بود موهاش خیلی نرمو خوب بود نمیدونم چرا اینجور شده:/

مثل من  تا ۱۵ سالگیم موهام لخت ونرم الان که ۱۷هستم‌همش‌وزوخشک.بکرکنم ازبس زیادحموم رفتم رطوبت موهام ازبین رفته وخشک شده

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔
اسي ني ني سايتيا خيلي با ادبن بچهاشونم خيلي مودب هستن الان شما با اين جمله شوك بهشون وارد كردي نكن خ ...

هرچقدرم ک نی نی سایتیا و اطرافیانشون بی ادب باشن اسی و پسرش نوبرن!!خیلی واقعا زشته پسر ۱۴ ساله ک عاقل و بالغه ب مامانش این حرفو بزنه ما بی ادبا هم همچین چیزی ندیدیم تو اطرافیانمون!!

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖
2706