2737
2739
عنوان

دکترم میگه بیشترازدوتاانتقال نمیدیم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 650 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخشید میشه بپرسم سیکلش چقد طوول میکشه ؟ چیکارا میکنن ؟ 

برا ما 

شوهرم خیلی ضعیف بود 

سه ماه داروی کمک باروری خورد 

بعد اون به من آمپول دادن دو هفته هم زدن آمپولا طول میکشه

بعدش پانکچر میکنن 

و دو سه ماه بعدم انتقاله

برا ما  شوهرم خیلی ضعیف بود  سه ماه داروی کمک باروری خورد  بعد اون به من آمپول داد ...

ممنون عزیزم انشالا سالم بغلت بگیری برا منم دعا کن نمیدونم راه درست چیه 

دقیقا منم تو شرایط شما هستم , خیلی دلم میخواد زودتر بچه دار بشم چون سنم هم داره میره بالا دیگه الان ...

همین دکترخشاوی جلسه مشاوره میذاره برااونایی که چندساله منتظرن،یکی ازاقوام ماهم خودش مشکل داره ولی شوهرش نداره رفته بودمیگفت دکترگفته هرچقدرکه زودتردرمون کنین بهترنتیجه میگیرین هرچقدرسنتون بره بالاسخت تره،این زنه یزدپیشافلاطونیان وکریم زاده آی وی اف کردنتیجه نگرفت الآن اومده خشاوی اول بهش داروداده گفته طبیعی باردارمیشی اگه نشدآی وی اف

خدایاشکرت🙏🏻
2740
دقیقا منم تو شرایط شما هستم , خیلی دلم میخواد زودتر بچه دار بشم چون سنم هم داره میره بالا دیگه الان ...

بیابندرپیش خشاوی ازهمه جامیان پیشش،دکترای یزدبدردنمیخورن

خدایاشکرت🙏🏻
من تنبلی تخمدان دارن شوهرمم اسپرمش کم تحرکه همه میگفتن الان ای وی اف نکن من گفتم حالاکاری که قراره د ...

اون دکتر بیچاره اون همه درس خونده .اون همه تجربه داره ..علم داره .حرفی گفته که بهش مطمئنه.بعد شما میای اینجا از ما که هیچ تخصصی نداریم نظر سنجی میکنی.

خوبه که به حرف دکترت گوش بدی.اون خودش بهترمیدونه