2733
2734
عنوان

دکترم میگه بیشترازدوتاانتقال نمیدیم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 650 بازدید | 55 پست
ببخشید اینو میپرسم اطرافیانتون میدونن ای وی اف میکنید؟ لطفا به هیچ کس این موضوع رو نگین . دلیل دارم& ...

نه نگفتیم فقط منوشوهرم دلیلتون چیه؟همین چندوقت پیش اعصابم خوردشدمیخواستم بگم ازبس خانواده ی شوهرم میگن پولاتونوچیکارمیکنین کلاهم ازشوهرمن توقع دارن پولشون بده

خدایاشکرت🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نگفتیم فقط منوشوهرم دلیلتون چیه؟همین چندوقت پیش اعصابم خوردشدمیخواستم بگم ازبس خانواده ی شوهرم می ...

افرین نگو. دختر عمه بیچاره من ای وی اف کرد بعد از ده سال همه دوست و فامیل خبر کرد. الان دو قلو داره هشت سالشونه یه مشت آدم بیشعور که قطعا همه جا ازشون پیدا میشه هنوز دارن پو پچ میکننرو به این بچه ها طفل معصوم میگن بچه پلاستیکی. خیلیا هنوز شعور و درک این علم رو ندارن.

👀
افرین نگو. دختر عمه بیچاره من ای وی اف کرد بعد از ده سال همه دوست و فامیل خبر کرد. الان دو قلو داره ...

ازبس میپرسن فقط گفتم میریم دکتر،چقدربیشعورن بعضیاچقدرگناهن بچه هااعتمادبه نفسشون میادپایین

خدایاشکرت🙏🏻
2731
نه نگفتیم فقط منوشوهرم دلیلتون چیه؟همین چندوقت پیش اعصابم خوردشدمیخواستم بگم ازبس خانواده ی شوهرم می ...

وا .اینهمه پولدار هست تو دنیا .مگه پول بده.بگو دارم سرمایه جمع میکنم برای کارهای بزرگتر و مثلا ساخت وساز

ازبس میپرسن فقط گفتم میریم دکتر،چقدربیشعورن بعضیاچقدرگناهن بچه هااعتمادبه نفسشون میادپایین

شما چیزی نگو . بگو بدنت رو اماده میکنی همین. دقیقا به خاطر همین میگم. بچه ها تا یه اشتباه کوچیک میکنن مسخرش میکنن دیگران. یه بار سر همین موضوع با یک نفر درگیر شدم چون مادرشون نمیدونست چه چیزایی به بچه میگن خیلی ناراحت بودم نتونستم کوتاه بیام

👀
وا .اینهمه پولدار هست تو دنیا .مگه پول بده.بگو دارم سرمایه جمع میکنم برای کارهای بزرگتر و مثلا ساخت ...

نه توقع دارن پولاشوخرج ایناکنه یه برادرشوهرم دارم ازاون توقع ندارن میگن سه تابچه داره درامدیم نداره کلاازشوهرمن میکنن خب ماهم داریم خرج دکترمیکنیم

خدایاشکرت🙏🏻
2740
بیسوادن حتما و نمیفهمن که اونا بچه های خودشونن.

منم همینو میگم. ربطی به سواد نداره بعضیا میدونن موضوع چیه اما شعور ندارن دیگه. جالبه خیلیا که این حرف میزدن با سواد هم هستن خیر سرشون. حالا به خاطر حسادت یا هر چیز دیگه میخوان تخریب کنن دیگه. سری که درد نمیکنه رو چرا دستمال ببندیم

👀
من تنبلی تخمدان دارن شوهرمم اسپرمش کم تحرکه همه میگفتن الان ای وی اف نکن من گفتم حالاکاری که قراره د ...

عزیزم شما که سنت پایینه با دارو تلاش کن خدا بهت میده

منم خودم تنبلی داشتم شوهرمم کم تحرکی داشت که بخاطر واریکوسل گرید متوسطش بود

شکر خدا الان باردارم

شما که کرمانی تا حالا پیش دکتر حمزه نژاد رفتی؟

دکتر خیلی خوبیه

من کلا از اول مهر 99 رفتم پیشش دی ماه فهمیدیم شوهرم مشکل داره اونم رفت دکتر من اسفند به لطف خدا باردار شدم

خیلی ها رو دیدم اومدن پیش حمزه نژاد جواب گرفتن