2737
2734

سلام من دوتا خاله دارم که

همیشه باهمن ولی به مادره من چیزی نمیگن یه بارم گه پسر خالم داشت با گوشی مادرش بازی میکرد پیاماشون رو دیدم که درمورد خانوادم چه حرفای زشتی زدن و فهمیدم چقدر دو رو ان.

در حالی که من همیشه بهشون زنگ میزنم بیاین خ نمون یه روز که ما میخوایم بریم خونشون و سه تایی راحت باشیم یا میرن به پیرا میگن شما ام بیاین در حالی که برا خودشون تنها دور هم میشینن .

یا اینکه میگن کار داریم.

همیشه ام ماشالا پنج بچه اشون رو وقتی باهم میخوان برن بازار میزارنشون اینجا.

قبلا ها خیلی تو نخشون بودم و ازبس جوش میزدم داشتم دیوونه میشدم.

الانکه بزرگتر شدم میبینم دیواری کوتاه تر از مادره من نیس .

مامانه من مجبوره چون خواهراشن ولی من دیگه ازشون متنفر شدم خییییلی.

بنظرتون باهاشون باشم؟ یا اصلا دیگه حتی بهشون پیامم ندم و انگار وجود ندارن؟.

چون خوشم نمیاد فکر کنن خبلی دنبالشونم.

یه بارم خونه یکیشون که بودم بعدش که برگشتیم خونه خالم به مادرم زنگ زده بود که فر مون سوخته و با خنده گفته اومدید باز خونمون رو چشم زدید.

حتی اینقدر رفتاراشون ضایع هست که نامزدم بهم میگه که چون شما از اونا کمتر پول دارین اونا ازتون بی حسابن.

در حالی که من همیشه نسبت به اونا لباسایی دارم و آرایش و قیافه ای که نگو  اونام تعریف میکنن انصافا ولی بازم حالت بی حساب بودن از ادم دارن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

وای

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

تو رو خدا ولشون کنید به خودتون احترام بزارید

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2738

اینجور ادما با اینکه نسبت خونی نزدیکی دارن ولی از هزارتا دشمن بدترن و اگه بتونن بخدا یه فاحته هم سر قبر ادم نمیخونن از بس که مخضرف و چشم تنگن،هرچی میتونی از اینجور ادما دوری کن و زندگیت رو بچسب سعی کن مادرت رو ازشون دور نگه دار فقط بهصورت فرمالیته در ارتباط باشین 

2706