2737
2739

والا

مذهبیونی که کاربری قبلیم و ترکوندین و احیانا از سر عقده کاربرای دیگه رو هم گزارش میزنید از خدا می‌خوام بزنه به کمرتون.آمین🙏

نمیتونیم باید فضولی کنیم حتما

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ی جا نوشته بود

هیچ روزه داری حال گرسنگان را نمیفهمد چون منتظر افطار است

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
احسنت به شما حرف حساب زدی

بعضیا واقعا یجوری از آدم سوال جواب میکنن انگار اونا بنده مخلص خدان فقط،خب عزیزم شما روزه میگیری بگیر به بقیه چیکار داری؟! عقیده هر کسی بخودش مربوطه ولی مگه این فضولامیفهمن

مذهبیونی که کاربری قبلیم و ترکوندین و احیانا از سر عقده کاربرای دیگه رو هم گزارش میزنید از خدا می‌خوام بزنه به کمرتون.آمین🙏
2738
ی جا نوشته بود هیچ روزه داری حال گرسنگان را نمیفهمد چون منتظر افطار است

هم افطار هم وعده های بهشتی...

چه حرفت ب دلم نشست اسی 

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
بعضیا واقعا یجوری از آدم سوال جواب میکنن انگار اونا بنده مخلص خدان فقط،خب عزیزم شما روزه میگیری بگیر ...

بدبختی ما اینه که عبادت خدارو فقط به نماز و روزه وصل میکنیم در صورتی که این کارهارو انجام میدیم تا ادم بشیم

🌹و خدایی که به شدت کافیست🌹

[QUOTE=185705350]ی جا نوشته بود هیچ روزه داری حال گرسنگان را نمیفهمد چون منتظر افطار است[/QUOTE

مورد داشتیم تو ایام رمضان وزنشون بالاتر رفته چون ویار خوراکی داشتند مدام غذاها و شیرینی جات مختلف خوردند

[QUOTE=185705350]ی جا نوشته بود هیچ روزه داری حال گرسنگان را نمیفهمد چون منتظر افطار است[/QUOTE مور ...

من زیاد دیدم ازین آدما

بعضیا واقعا یجوری از آدم سوال جواب میکنن انگار اونا بنده مخلص خدان فقط،خب عزیزم شما روزه میگیری بگیر ...

دقیقا عزیزم ولی برعکسش هم هست بعد میگه من نمیگیرم میخوام ببینم کیا مثل منند خوب جار زدن نداره ،به فرمایش حضرت علی ع اشکار کردن گناه از خود گناه بدتره

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
چه حرفت ب دلم نشست اسی 

چون حرف حسابه، کاش بعضیا میفهمیدن فقط یه خدا وجود داره که فقط خودشم حق قضاوت و داوری داره، اونا خدا نیستن و دست بردارند از سر مردم

2706