2737
2734
عنوان

یه دوستی دارم.سالهاست دوستم باهاش.بعد از اینهمه سال.الان پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 27 پست

اولین بار شنیدم که روی قرض سود گرفتن والا اینی که شما میگید دوستتون بهتون وام داده

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخ که این آدم ها بدجوری بهت ضربه میزنن😤 یه دوست خانوادگی داریم خیلی وضع مالیشون خوبه خودشون هم می‌د ...

باید در حد ظرفیتشون دوستی کرد

این دوستم.تا سر حد خودکشی رفته بود.من کلا در زندگیم به کسی التماس نمیکنم.اما بخاطر این دوستم.محل کارم .به چندین نفر هر روز التماس میکردم.الان حالش خوبه خوبه.حقوقشم خوبه

ای کاش بجای این.همسایمون رو می‌بردم.که هم مستاجره.دو تا بچه داره .و بیکاره.بخدا این خیلی واجب‌تر بود.

عاشق کوه و طبیعت و گردش.

بعضی دوستا رو حتی زمان هم شخصیت واقعیشونو مشخص نمیکنه 

فقط کافیه یک مشکل باشه بعدا متوجه میشیم چه اشتباهی کردیم 

در کل الان هم که متوجه شدین دیر نشده، و برای کار هم 

شما تو زندگیتون نتیجشو میبینین، پیش خدا گم نمیشه 

کاش هر چیز درست زمانی اتفاق بیوفته، که ذوقشو داریم
2728
منم مثه تو بودم و همه کاری برای دوستام میکردم و ازشون انتظار جبران داشتم و در غیر اینصورت خیلی از نظ ...

دوستی و رابطه ی دو طرفه خوبه

مگر نه .هر کاری بکنم و انتظار نداشته باشم که خودمو کوچیک کردم

بجای این به ادمهای نیازمند خوبی میکنم

اما بدون دوست هم سخته

چی بگه ادم

هر روز ادم تنهاتر میشه

عاشق کوه و طبیعت و گردش.

یه معلم جغرافی داشتیم خیلی آدم خوبی بود انشالله هرجا هست برقرار باشه. یه حرفی زد هنوز تو گوشمه . گفت وقتی با یکی دوست میشین چند وقت که گذشت اینو امتحان کنید ببینید چقدر بهتون بها میده. مثلا ازش پول قرض بخواین یا ازش بخواین یه کاری براتون انجام بده. اگه دیدین ارزش قائل شد براتون ادامه بدین نشد رهاش کنید این آدم به درد دوستی نمیخوره . دوستی یه رابطه دو طرفه س . بعضی دوستان میگن تو نباید توقع داشته باشی اون برات جبران کنه و این حرفا . این خیلی اشتباهه چون این دوستی میشه یه طرفه . درسته آدم نباید خیلی از بقیه توقع داشته باشه اما اون دوست باید برات ارزش قائل باشه و در صدد جبران کارهای تو بر بیاد یا جایی کمک نیاز داشتی دستت رو بگیره . اکه بخوایم همش از بقیه بی توقع باشیم که نمیشه . طرف هی بلا سرت بیاره و ناراحتت کنه تو بگی نه من نمیتونم ازش توقع داشته باشم خوب باشه . گاهی واقعا باید بذاری کنار طرف رو

باید در حد ظرفیتشون دوستی کرد این دوستم.تا سر حد خودکشی رفته بود.من کلا در زندگیم به کسی التماس نمی ...

واقعا موافقم . کاش با همون اشتباه اولی که انجام داد گذاشته بودینش کنار اینجور آدم ها ارزش هیچ لطف و محبتی رو ندارن .🙁 بنده خدا همسایه تون چقدر بیشتر به این کار احتیاج داشته . انشالله کارش درست بشه 

آخ که این آدم ها بدجوری بهت ضربه میزنن😤 یه دوست خانوادگی داریم خیلی وضع مالیشون خوبه خودشون هم می‌د ...

من تا تونستم پول قرض دادم

اما شاید دو یا سه بار پول قرض گرفتم

طرف ادم خوب باشه.من خودم خوشحال میشم بهش پول بدم و کارش راه بیفته.

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
2738
این روزها فقط تنهاتر میشیم

دقیقا ؛ وقتی شناختت از بعضی اطرافیان بیشتر میشه پی میبری تنهایی بهتر از بودن با این ادماس

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول