2737
2739
ضدجوش لایسل خیلی ملایمه ولی بدم نیست من پیشونیم جوشای ریز زیرپوستی زد بعدم ریخت بیرون  یه تیکه ...

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

ولی دیجی کالا جنسا رو خیلی خیلی دیر میاره . مثلا من 28 اسفند سفارش دادم قرار بوده شنبه این هفته بیارن . بازم تاخیر کردن سه شنبه این هفته آوردن . یعنی نزدیک یک ماه !!!!! علتشم یکی از اقلام بود که 20 روز کاری وقت خواسته بود . آخرشم روزی که باید ارسال می شد گفتن اون آماده نشده و نیست . بقیه رو هم پس فردا میاریم.

یا دیروز عاجل خرید سوپری داشتم دیدم دیجی می خواد آخر شب بیاره برام. برام یه بازه سه ساعته تعیین کنه ایست خبردار بشینیم مانتو اینام آماده باشه زنگ زد سریع برم پایین کد تحویل رو هم همش حفظ کنم همه چی سریع باشه . در صورتیکه همون خرید عاجل رو از اسنپ کردم بدون اینکه بازه سه ساعته برام تعیین کنه نیم ساعته آورد . تازه در هر لحظه تونستم ببینم الان کجاست . وقتی پیک نزدیک شد لباس پوشیدم . پیک زنگ نزد بیا پایین خودش اومد در واحد . کد تحویلم نمی خواست حفظم باشه . دیجی خیلی پروسه داره . من واقعا از دست پیکاش خسته شدم  . بازه سه ساعته تعیین می کنن دست آدمو می زارن تو حنا آخرشم آخر وقت همیشه میان . تازه میگن بیا پایین خدمتم . نمیام در واحد . خریدام که از دیجی زیاد شده از دست پیک کلافه شدم دیگه از این به بعد حتی اگه بالای سیصد تومن خرید داشته باشم که ارسال رایگان پیک می شه نمی گم با پیک بیا . با پست انتخاب می کنم که کد تحویل نخواد . تازه تا الان دو مرتبه خرید سوپری از دیجی جنسمو کم داده . برای خرید سوپری استرس دارم که جنسا رو باید تو حیاط بریزم رو زمین  دونه دونه بشمرم که از توش کم نشده باشه . تازه وقتی کارتنمو گذاشتم رو ماشینش بدش اومد گفت ماشینم خراب شده . باید همه چیزو بزاری رو زمین . دیگه از پیکاش کلافه هستم. بالای دویست تومن پست رایگان . بالای سیصد تومن پیک رایگان . اما همون پست خیلی بهتره . من دیگه هیچ وقت با پیک نمی دم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 به منم سایت دیگه ای اگه دارین بگین ممنونم

«با سلام» خیلی خوبه.

یه محیطیه که خود کشاورز و باغدار و تولید کننده یا مغازه دار جزء با مشتری مرتبط میشه.

عسل، توت، نبات، چای، پسته، خرما... همه اینها رو میتونی از خود کشاورز بخری بدون اینکه سودش به جیب دلال بره.

آدرس سایتش رومیذارم برات.

محیطش با دیجی کالا فرق داره. یه مدت بررسی ش کن تا دستت بیاد.

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
2740
 به منم سایت دیگه ای اگه دارین بگین ممنونم

سلام خوبی؟ باسلام رو می‌شناسی؟ یه بازار اجتماعی خفنه که می‌تونی ازش هر محصولی که فکرش رو بکنی رو با ضمانت بازگشت وجه بی‌چون و چرا بخری.
از این لینک ثبت نام کن تا 30000 تومان اعتبار خرید هم هدیه بگیری: https://basalam.com/@rbanakaran/invite

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
من بیشتر از باسلام خرید می کنم.اکثرا مواد خوراکی، ولی لباس و اسباب بازی و کفش هم ازش خریدم. واقعا قی ...

آها آره ما از باسلام چندبار خرید کردیم واقعا عالی و ارزونه

گر میسر نیست ما را کام او    عشق بازی میکنیم با نام او 
بالش بارداری چه استفاده ای داره ؟ برای عیر بارداری هم خوبه؟

برای کسی که غلت زیاد میزنه تو خواب تو بارداری یا رو شکم میخابه تو بارداری خیلی خوبه . جلوی بد خوابیدنو میگیره و کمر دردتو کمتر میکنه اون تیزی ی که وسطش هست . 

من بعد بارداری دیگه استفاده نکردم ولی میگن برای کسی که کمردرد داره هم خوبه