2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همچی.لوازم التحریر خیلی خوب درمیاد.اگه اولین خریدتون باشه میتونین کد تخفیف بزنین و خیلی به صرفه میشه.چند روز پیش تخفیف کتاب گذاشته بود با دوستم خرید کردیم من ۲۳۴ تومن خرید کردم شد ۶۸ با تخفیف خودش و تخفیف که خودم زدم.مثلا کتابی که ۱۴۰ روش بود و ۳۰ خریدم راضی بودم.

من خیلی خرید کرد م

میزعسلی

جادستمال کاغذی

سطل زباله اشپزخانه هم بزرگ هم کوچیک

جاشمعی و عود 

سمع و باطری

مدادسوزنی و جاکلیدی و رواننویس

سطل زبالهاتاق خواب

سرویس دستشویی و حما

و.... یادم نمییاد

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
2731
هرماه خرید میکنم  خریدای پوستی شوینده تونر کرم ضدجوش و.. دستگاه میکرودرم ، لباس راحتی  ...

ضد جوشی که خریدی اسمش چی بود

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
دیجی کالا تو شهر های کوچیک ارسال به درب منزل داره یا باید بری پست

ماهم شهر کوچیکیم

نحوه ارسالش هم میده به پست ، پست میاره دم خونه  

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸
2740
همچی.لوازم التحریر خیلی خوب درمیاد.اگه اولین خریدتون باشه میتونین کد تخفیف بزنین و خیلی به صرفه میشه ...

ببخشید خودت چطوری تخفیف میزنی

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم🧿�
ضد جوشی که خریدی اسمش چی بود

ضدجوش لایسل خیلی ملایمه ولی بدم نیست من پیشونیم جوشای ریز زیرپوستی زد بعدم ریخت بیرون 

یه تیکه میزدم روش به مرور خوب شد 

ضدجوش لامینین هم خوبه

فیس دوکس هم یه مرطوب کننده ضدجوش داره اونم خوبه برا کسایی که مستعد جوش هستن

مثلا چه سایتایی؟

من بیشتر از باسلام خرید می کنم.اکثرا مواد خوراکی، ولی لباس و اسباب بازی و کفش هم ازش خریدم. واقعا قیمت‌هاش قابل مقایسه با دیجی کالا نیست. بعدم منفعتش به جیب تولید کننده و کاسب میره، نه یه جا.

دیگه بستگی داره چی بخوام، از فروشگاههای آنلاین می خرم.

مثلا مانتو برای عیدم از خود تولیدی خریدم.  خیلی قشنگ بود. قیمتشم به نسبت مناسب.

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
ببخشید خودت چطوری تخفیف میزنی

برنامه موزون رو دانلود کن بعد اونجا سرچ میکنی اسم هر سایتی که میخوای خرید کنی همیشه اگه اولین خریدت هست نه فقط دیجی کالا کلا همه برنامه مثلا اکالا اسنپ فود اسنپ مارکت و..تخفیف اولین خرید دارن حیف نکن برو تو اون سرچ کن اسم سایتشو بعد کلی تخفیف میاد کد تخفیف رو کپی کن برو تو سایت قسمت کد تخفیف اعمالش کن.اگه هر سایتی نتونستی کد تخفیف بزنی بهم بگو اسکرین شات بدم چیجوری بزنی💗

2706