2733
2739
عنوان

به دنیا اومدن بچه خواهرشوهر

1000 بازدید | 33 پست

دوساله با خواهر شوهرم قهرم.شوهرمم باهاش حرف نمیزنه.اما چون تویه خونه با مادرشوهر هستیم و میتد به مادرش سر میزنه همیشه هم میبینیم.بارها خواستن اشتیمون بدن اما ما قبول نکردیم..اما اون تولد پسر من اومد بهش کادو داد..منم به بچه هاش عیدی دادم...الان بچه سومش دنیا اومده...شما جای من باشین چیکار میکنین😞میرین یانه بهش کادو میدین

دوس دارم مادر شوهرم ،شوهر کنه...واسم دعاکنید😂😂😂

برو ده دیقه بشین یه هدیه کوچک بده یا فعلن بزنگ تبریک بگو تا ببین چی پیش میاد

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

کادوشو جبران میکردم

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
ببخش دنیا ارزش نداره 

من مقصر نبودم.خواهر برادری دعوا کردن من اصلا دخالت نکردم..اما اون منو مقصر میدونست و اومد فهش بارونم کرد

دوس دارم مادر شوهرم ،شوهر کنه...واسم دعاکنید😂😂😂