2737
2734

تولدمه... اما ظهری خیلی فهشم داد و تحقیرم کرد با این وجود قهر نکردم باهاش... ولی شکستم له شدم... شب کلی گریه کردم... اخر شب رفتم حموم اون اومد خونه رفتم تو اتاق لباس بپوشم دیدم ی دسته گل بزرگ خریده رو تخته😐

ناراحت شدم... خیییلی اخه ازش ناراحت بودم... اومد اتاق گفتم برو سرده درو باز نکن... چندبار اومد محلش ندادم تشکرم نکردم... ۲۰تا رز صورتی و ۱۲تا تراول و قشنگ دسته گل کرده بود😐اما به جون خودم خوشحال نشدم... بعد کلی بهش پیام دادم و گله کردم از اخلاقش ولی نمیدونم خوند یا نه... تو اتاق نشستم درم بستم دارم اهنگ گوش میدم اونم بیرون داره تخمه میخوره فیلم میبینه 😐

ی لحظه دیدمش خیلی ناراحت بود انگار پولشو ریخته تو چاه😐

فحش و تحقیر؟ رز ؟تراول؟ 

روانشناس خوب سراغ دارما

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهر من انقدر حرفای سوزناک بهم میزنه بعدم تا ده روز قهر میکنه باهام بدون هیجی من تازه باید برم سمتش

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
2740

حالا امده معذرت خواهی دیگه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2706