2737
2734
عنوان

خانوم های متاهل عزیزم یه سوال

301 بازدید | 39 پست

چه روش جلوگیری روپیشنهاد میدین من بچهام پشته سرهم و کوچیکن دیگه بچه نمیخوام هرماه همش استرس دارم واسه پریودی خیلی میترسم دوتا روش همزمان داریم شوهرمم خسته شده میگه قرص بخور من بهم نمیسازه عصبیم میکنه پیشنهادتون چیه

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒

آمپول بزن خب

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ژل لوبریکانت محلول در چربی بگیر

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

من قرص ال دی میخوردم اذیت میشدم کنتراسمین گرفتم عالی همیشه هم میخورم الان ۴سال اصلا اذیت نمیشم

اینجا خیلی دیدم از شقاق و یبوست میگن نتیجه تجربه دوسالمو میگم انجام بدین روزانه ی قاشق روغن زیتون بریزین رو غذاتون شبا موقع خواب روغن زیتون وکرچک قاطی کنین بریزین تو ناف و جهت عقربه های ساعت ی کم ماساژ بدین اگه بیرون روی گرفتین نزنین دیگه  ی وازلین هم بزارین توی دسشویی موقع دفع بزنین ب پشتتون تا چند ماه تکرار کنین خوب میشین حتما❤
من قرص ال دی میخوردم اذیت میشدم کنتراسمین گرفتم عالی همیشه هم میخورم الان ۴سال اصلا اذیت نمیشم

چی هس این قرصه؟

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
شوهرتون ببنده ...  قزص چیه کاپ ضد یارداری یا چسب ضدیارداری

کاپ و چسب چیه چطوری استفاده میشه از دارو خونه بگیرم ؟

2706