2737
2739
من یکسالو نیمه ازدواج کردم خیلی دلم بچه میخوااااد ولی عقلم میگه زوده    دلم آب شده

چندسالته عزیزم؟

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋
چراواس من بزرگ نیس زیاد

الان متوچه نمیشی انشالله بعد که زایمان گردی میبینی شکمت چقدر ترک داره .من که تا هفت ماهگی شکم نداشتم بعد زایمان تاره ترک خوردن پوستم فهمیدم چقدر پوستم باز شده بود😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

28

سنت خوبه که

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋
2728
28 سالمه، ولی هی میگم بذار یکم تنهایی لذت ببریم یه چارتا سفر بریم، تا ازدواج کردیم کرونا شد نشد جایی ...

اخی عزیزم من بیست سالمه سریع بچه دار شدم تا لذت بچه داری و تا جوونم و حوصله دارم بچشم شماهم راست میگی من همسرم گفت دوسال بعد عروسی بچه بیاریم ولی خب وقتی اومدیم سرخونمون دیدیم کرونا هیچ جا نمیشه رفت نشستیم تو خونه دیگه یه هفته بعد عروسی من حامله شدم یه ماه بعدش فهمیدم من عاشق بچم به نظرم شماهم تو این سن بیاری بهتره اخه فاصله سنیت زیاد میشه با بچت من حتی تو عقد بودم هر بچه ای میدیدم دلم ضعف میرفت برای کوچولوی خودم

2738