2737
2734
عنوان

دوماه مونده تا کنکور چیکار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3004 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سخته ولی شدنیه اینجا اکثرا تحصیلات انچنانی ندارن بپرسی بیشتر میگن نه ولی من ی دوستی داشتم ۱ماه و نیم ...

یعنی یه هفته ام نخوندی؟راستی میگم این دوستت شاید الکی میگفته نمیخونم؟مدرستون تیزهوشان بود؟ سهمیه داشتن دوستتون و خودتون؟

از ما نپرس که میشه یا نمیشه! نتیجه دست خداست اون تورو قضاوت نمیکنه  شروع کن به خوندن اون به تل ...

یعنی واقعا میشه توی دوماه با پایه صفر داروسازی دولتی آورد😀

یه هدف خیلیییی بزرگ دارم برام دعا کنید عشقا💞

[QUOTE=185873447]یعنی واقعا میشه توی دوماه با پایه صفر داروسازی دولتی آورد😀[/QUOTغیر ممکن وجود نداره.خیلیا بودن که این کارو کردن بعدشم هرچیزی میشه اگه واقعا براش تلاش کنی اما نتیجه بسپاری به خدا

میگن بدون اذن خدا برگی رو زمین نمیفته پس چه خوب که درس بخونیم و بگیم خدایا هوامونو داشته 

فک میکنی برا خدا کار سختیه؟ غیر ممکنه؟ نه نیست کافیه باورش کنی که همچی دست اونه کافیه به صدایدرونت گوش بدی که بهت میگه اره تو میتونی حالا اگه کل دنیا هم بگه نمیدونی تو بگو من میتونم چون خدا میگه

بخون تنبلی نکن همه زورتو بزن خدا به گذاشتن برکت میده و چیزی که به صلاحته رو بهت میده هیچوقت هیچوقت آرزوهات کوچیک نکن...ایمانتو بزرگترررر کن 

راستی یادت تره تو اشرف مخلوقات خداوندی

2738

برات مهمه حتما پرستاری قبول بشی یا نه بیشتر برات مهمه که امسال دولتی قبول بشی حالا هر رشته ای هم که شد 

با توجه به اینکه سهمیه منطقه دو دارید به رشته های دیگه هم فکر کن و همه تلاشت رو بکن 

[QUOTE=185873447]یعنی واقعا میشه توی دوماه با پایه صفر داروسازی دولتی آورد😀[/QUOTغیر ممکن وجود ندار ...

مرسییی عزیزم خیلی بهم انگیزه دادید انشاالله همیشه موفق و سلامت باشید 😊💖

یه هدف خیلیییی بزرگ دارم برام دعا کنید عشقا💞