2733
2739

من عفونت با زخم رحم دارم شنیدم خوبه دکتر هم رفتم دارو خوردم خوب نشدم 

بنظرتون خوبه استفاده کنم یا نه 

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرته من زدم مسخره اس لوسیون بهتره

من زخم دارم با ترشح سفید پنیری بس که دارو خوردم خسته شدم اینجا  دیدم تو سایت میگفتن خیلی خوبه 

2738
عزیزم شما استفاده کردی؟؟؟؟

تو این صفحه خیلی از ماریاناش تعریف میکنن من صابون و اینا گرفتم ازش ولی شیاف نه ولی خانم مطمئنیه

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
شما زخم داشتی یا عفونت  چطوری استفاده کردی؟ از کجا تهیه کردی؟

عفونت یکم داشتم و برا تنگ کننده واژن ...تو یه کانال دکتری هم هستم خانم دکتر خیلی تعریفشو میده .برو عطاریها فک کنم داشته باشن..سبز رنگ 

برای شفای دخترم ی صلوات میفرستی ممنونم  
ممنونم گلم 

خواهش میکنم عزیزم

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
بعد از چهار روز استفاده یهو یه توده سفید مثل دستمال کاغذی ازم زد بیرون .گفتن عفونت قدیمی دیواره رحم ...

اهان منم عفونت دارم با زخم باردارم نمیشم میخوام استفاده کنم ببینم چطور میشم 

2706