2737
2739
عنوان

ب خاله ام شک دارم

1806 بازدید | 54 پست

اول بگم ک من ادم ساده اییم اما خنگ نیستم

خالمو از بچگی  خیلی دوسش دارم

ی بار ی خاستگار داشتم مامانم چون وضع مالیش، خوب بود میخاست باهاش ازدواج کنم 8سال ازم بززگتر بود

من واقعا نمیخاستمش 

بعد خالم میگفت قبولش کن شاید بعدن پشیمون بشی وضعیتش خوبه

اما بعد ک گفتم ن و تموم شد

چن ماه بعدش گفت عموت (شوهرش) گفته اگه فرانک من 17سالش بود هیچوقت اینکارو نمیکردم و دلم نمیومد تا 25 26سالش نشه ازدواج کنه

بیاین بقیشو بگم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
2738

چکوندلایک کنید

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
2706