2733
2734
عنوان

رفتم دکتر گفت زگیل تناسلی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 11380 بازدید | 256 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ببخشید رابطه کامل هم نباشه میشه این ویروس انتقال پیدا کنه ؟

اره من رابطه کامل نداشتم همین که تماس پوست با پوست با طرف انجام بشه ویروس منتقل میشه حتی به شکل دهانی متاسفانه قدرت سرایتش صد در صد هست 

2738
مرسی عزیزم انشالله شما هم همیشه تنت سالم باشه 

ببخشید عزیزم 

این زگیلی که‌میگی دقیقا کجا قرار گرفته ؟؟؟

روی خود پوست واژنه یا اصلا مهبل و مقعد چجوریه؟ 

ان شاالله همه روزای خوب بیاد تو زندگیشون 🌸🌸
عزیزم اگه نگی بهمسر ایندت خیلی ظلم کردی  حالا انشالله خوب بشی  دخترها مواظب خودتان باشید ...

اره واقعا،حتما نباید از رابطه باشه ،محیط اپیلاسیون وقتی که میرین بهداشتی باشه به همه این مسائل باید توجه بشه چون با اون کاردک که توی مواد اپیلاسیون میزنن برای شما هم استفاده میشه شاید خدای نکرده بدنش زخم شده زیگیلم داره ولی خودش نمیدونه پس مراقب باشید

خدایا شکر❤
واسه خوب شدن زگیل ها مشکلی ندارم با سرکه هم میگن میفته فقط میخوام ببینم نیاز به واکسنم دارم یا نه

یکی از اشناهای ما برگ و شربتی که روی درخت انجیر هست رو مالید به زگیل هاش خوب خوب شد ولی زگیل تناسلی نبود 

میخوای توم امتحان‌کن شاید رفت 

ان شاالله همه روزای خوب بیاد تو زندگیشون 🌸🌸
واسه خوب شدن زگیل ها مشکلی ندارم با سرکه هم میگن میفته فقط میخوام ببینم نیاز به واکسنم دارم یا نه

واکسن درمان نمیکنه فقط از مبتلا شدن به نوع های دیگ جلوگیری میکنه گرید۱۶.و۱۸ سرطان دهانه رحمه

2706