2737
2734
عنوان

بچم یه سالو سه ماهشه بیاین مامانا

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 75 پست

عاقا من بچم ۱ سال و ۲ هفتشه راه نمیوفته😣😓

من چ کنم؟؟

گـفـتنـد کــــــه او عـــــاشــــقِ گیـــســوی کمنــــــد اســت ،مـــوهـــایِ مــن از عصـــــرِ همـــــان روز بلنــــــد اســت ...♏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شیرخشکش بده سنگین میشه پشتش ممه میدم بهش دستمو میکشم رو چشماش میبندم 

عزیزم ❤ خدا حفظش کنه

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
گناه داره طفلی.بچه باید جنب و جوش داشته باشه.باهاش بازی کن بیشتر واسش وقت بزار. آخه چطور دلت میاد من ...

چه بازی هایی میکنی عزیزم؟پسر من جدیدا خیلی بهانه گیر شده با اسباب بازی هاشم دیگه بازی نمیکنه

2738

[QUOTE=185588287]همه جارو تاریک میکنم شیرخشک میدم بعدش ممه دستهامم میدارم رو چشماش میبندم ولی خونه ساکته هااا هیچکس ن ...[/QU باش بازی کن و توو بازی یه سری چیزا مناسب سنش رو بش آموزش بده . بزار خسته بشه ، بعد بخوابه 

زوری میخوابونمش

زوری غذا دادی 

زوری میخوابونی

عزیزم بذار بچگی کنه الان وقت بازی کردنش هست 

غذای زوری دادن هم بچه رو بیشتر زده میکنه از غذا

اتقد بهش سخت نگیر

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2706