2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اتفاقا به فكرت بودم

خيلي تاره نيمتونم بخونم

ولي دونه دونه رو سرچ كني مياره چيه و چقدر بايد باشه.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
چرا بمن نگفت بهداشت ازمایش چکاب ببرم؟من دخترم دیگه نزدیک دوسالشع

بهداشت فقط ميبريز يعني!؟

من اصلا بهداشت نبردم.،دكترش گفتن سالي يكبار بايد چكاپ بشه

چون ما ايرانيا لايف استايلمون غلطه جذبمون اشتباهه بايد مكمل هم مصرف كنيم و چك بشين ببينم چي به جيه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
بهداشت فقط ميبريز يعني!؟ من اصلا بهداشت نبردم.،دكترش گفتن سالي يكبار بايد چكاپ بشه چون ما ايرانيا ...

واکسناش رو کجا میزنین؟

دکترای اطفال میزنن داخل مطب؟

فقط 39 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
واکسناش رو کجا میزنین؟ دکترای اطفال میزنن داخل مطب؟

مطب دكتر و انسيتو پاستور.

من اصلا بهداشت رو قبول ندارم

بهداشت براي قديم بود كه دكتر و امكانات نبود

بهداشت فقط ميبريز يعني!؟ من اصلا بهداشت نبردم.،دكترش گفتن سالي يكبار بايد چكاپ بشه چون ما ايرانيا ...

نه من کلا فقط واسه واکسن میبرم بهداشت که بدرد نمیخوره من تو حاملگی هم بزور میرفتم زنگ میزدن بیا وقتت شده من فقط هرماه دکتر خودم میرفتم 

دکتر دخترمم نگفته ازمایش بدید اما دوسالگی میبرم چون من زیاد قطره آهن ندادم بهش باید ببرم ببینم کم خونی نداشته باشه یوقت 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
مطب دكتر و انسيتو پاستور. من اصلا بهداشت رو قبول ندارم بهداشت براي قديم بود كه دكتر و امكانات نبود

منم بهداشت رو دوس ندارم هی روی بچه عیب و ایراد الکی میزارن

فک میکردم فقط بهداشت واکسن میزنه

یعنی پیش دکتر برم همه واکسناش رو میزنن؟

فقط 39 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2706