2737
2734
نه من کلا فقط واسه واکسن میبرم بهداشت که بدرد نمیخوره من تو حاملگی هم بزور میرفتم زنگ میزدن بیا وقتت ...

من توي حاملگي كه اصدا نرفتم كه بخووان شمارم رر داشته باشن.

بجه ام دنيا اومز بلد نبودم فكر كرزن اجباره رفتم ديدم خيلي بي سوادن ديگه نرفتم هي زنگ زدن گفتم خانم بجه من تحت نظر متخصصم شما چي ميخواي اين وسط!! ديگه زنگ نزدن.

براي بچه ها يك پروتكلي هست ديگه من خودم گقتم ايشونم گفت بله اوردر ميدم بدين.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
منم بهداشت رو دوس ندارم هی روی بچه عیب و ایراد الکی میزارن فک میکردم فقط بهداشت واکسن میزنه یعنی پ ...

من نميدونم شما كجا و ميگين ولي من هر دكتر اطفالي ديدم همشون واكنس دارن

هزينه اس رو ميدين فقط

توي كارنم برات مهر ميزنن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من توي حاملگي كه اصدا نرفتم كه بخووان شمارم رر داشته باشن. بجه ام دنيا اومز بلد نبودم فكر كرزن اجبا ...

بمن گیرداده بود تو شش هفت ماهگی که باید بری عکس رنگی بگیری به دکترم گفت گفت غلط کرده همچین چیزی گفته و یعالمه بدوبیراه گفت بهشون 

اصلا سواد ندارن اصلانباید پیششون بری 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
بمن گیرداده بود تو شش هفت ماهگی که باید بری عکس رنگی بگیری به دکترم گفت گفت غلط کرده همچین چیزی گفته ...

درسته عزيزم واقعا همينه 

2731